Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miloš Hájek: Chirurgovy úspěchy a zklamání

Knihy

Miloš Hájek: Chirurgovy úspěchy a zklamání

Hodnocení: 1x
  • 4

Chirurgovy úspěchy a zklamání - Miloš Hájek. Kniha Chirurgovy úspěchy a zklamání spíná časový oblouk od raných padesátých let až do dnešních dnů a představuje tak dokument vypovídající pravdivě, s nadhledem a ironií i o předlistopadových destruktivních praktikách, které zasahovaly všechny sféry společenského života a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Chirurgovy úspěchy a zk..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miloš Hájek: Chirurgovy úspěchy a zklamání koupíte i tady

Specifikace Miloš Hájek: Chirurgovy úspěchy a zklamání

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 152 Kč

Kniha Chirurgovy úspěchy a zklamání spíná časový oblouk od raných padesátých let až do dnešních dnů a představuje tak dokument vypovídající pravdivě, s nadhledem a ironií i o předlistopadových dest ... a dál?

Produkt Miloš Hájek: Chirurgovy úspěchy a zklamání

Miloš Hájek: Chirurgovy úspěchy a zklamání - parametry

Název produktu: Miloš Hájek: Chirurgovy úspěchy a zklamání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 148 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Chirurgovy úspěchy a zklamání - Miloš Hájek. Kniha Chirurgovy úspěchy a zklamání spíná časový oblouk od raných padesátých let až do dnešních dnů a představuje tak dokument vypovídající pravdivě, s nadhledem a ironií i o předlistopadových destruktivních praktikách, které zasahovaly všechny sféry společenského života a lidské činnosti, medicínu a její protagonisty nevyjímaje. Defilují v ní významné postavy české medicíny, s nimiž se autor, prof. MUDr. Miloš Hájek, CSc., setkával během studií a později na pracovištích: patří mezi ně chirurg Arnold Jirásek, proslulý internista Josef Charvát, ortoped Jan Zahradníček, gynekolog Josef Jerie, dále Emil Dienstbier, Jiří Niederle, Zdeněk Mysliveček, František Patočka, bratr filosofa Jana Patočky, patolog Josef Hepner, jemu blízký vinohradský chirurg Emerich Polák a řada dalších. Autor se od mládí věnuje cestování: vydává se na cesty pro radost i za poznáním a provází své přátele po cizích zemích se stejnou zaujatostí, s jakou líčí své životní zážitky. V sebeabsurdnějších společenských situacích a ve svém povolání, nezřídka provázeném vzrušujícím adrenalinovým dobrodružstvím, nepřestal vnímat chirurgii jako „vědu a umění božské“ a neopustil svou vizi chirurga, touhu prohlubovat vědění a rozšiřovat tak hranice konání, jehož smyslem je chránit dar života. Chirurgovy úspěchy a zklamání - Miloš Hájek od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.