Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miloš Doležal: Prosil jsem a přiletěla moucha

Knihy

Miloš Doležal: Prosil jsem a přiletěla moucha cena od 0 Kč

Miloš Doležal: Prosil jsem a přiletěla moucha

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Prosil jsem a přiletěla moucha - Miloš Doležal. Básníka a rozhlasového redaktora Miloše Doležala zajímají osobnosti, které přes totalitní nástrahy 20. století a mnohé životní zkoušky nepřestaly hledat smysl stvoření. Autor hovoří s plk.Petrem Urubou, Ferdinandem Höferem, genmjr. Rudolfem Krzákem, Mons. Josefem ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Miloš Doležal: Prosil jsem a přiletěla moucha - parametry

Název produktu: Miloš Doležal: Prosil jsem a přiletěla moucha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Prosil jsem a přiletěla moucha - Miloš Doležal. Básníka a rozhlasového redaktora Miloše Doležala zajímají osobnosti, které přes totalitní nástrahy 20. století a mnohé životní zkoušky nepřestaly hledat smysl stvoření. Autor hovoří s plk.Petrem Urubou, Ferdinandem Höferem, genmjr. Rudolfem Krzákem, Mons. Josefem Veselým, P. Martinem Víchem, Vincencem Koutníkem, Alfonsem Bradatschem, Aloisem Denemarekem, Mons. Karlem Fořtem, Ludvíkem Stehlíkem a prof. Jaroslavem Kadlecem. Prosil jsem a přiletěla moucha - Miloš Doležal od nakladatelství v kategorii | Osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Doležalovy rozhovory vycházely ve zkrácené podobě v časopisech Respekt, Perspektivy a Proglas. Knižní vydání přináší vzpomínky "pamětníků", například plk. Petra Urby, Mons. Josefa Veselého, prof. Jaroslava Kadlece, genmjr. Rudolfa Krzáka, Alfonse Bradatsche, Mons. Karla Fořta, Ludvíka Stehlíka (bývalého kostelníka v Babicích) a dalších. Setkáváme se s lidmi, kteří se přes životní zkoušky a totalitní nástrahy 20. století nepřestávají ptát po smyslu života a stvoření. Autor : Miloš Doležal, Druh sortimentu : Kniha, Prosil jsem a přiletěla moucha, Jazyk : Čeština, Počet stran : 158


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.