Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Milena Otavová, Patrik Svoboda, Veronika Sobotková: Daně a účetnictví v cestovním ruchu

Učebnice/Odborná literatura

Milena Otavová, Patrik Svoboda, Veronika Sobotková: Daně a účetnictví v cestovním ruchu

Hodnocení: 1x
  • 4

Daně a účetnictví v cestovním ruchu - Milena Otavová, Patrik Svoboda, Veronika Sobotková. Publikace Daně a účetnictví v cestovním ruchu se zabývá problematikou zdaňování a také účetního zachycení vybraných problémů, se kterými se často potýkají subjekty působící v oblasti cestovního ruchu. Jde zejména o cestovní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85943

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milena Otavová, Patrik Svoboda, Veronika Sobotková: Daně a účetnictví v cestovním ruchu koupíte i tady

Specifikace Milena Otavová, Patrik Svoboda, Veronika Sobotková: Daně a účetnictví v cestovním ruchu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 186 Kč

Publikace se zabývá problematikou zdaňování a také účetního zachycení vybraných problémů, se kterými se často potýkají subjekty působící v oblasti cestovního ruchu. Jde zejména o cestovní kanceláře a cestovní agentury, ale také o další poskytovatele cestovních služeb. Publikace se věnuje oblasti daně z přidané hodnoty se zaměřením na základní principy a aplikaci zvláštního režimu u cestovních služeb. Obsahuje také problematiku zahraniční dopravy osob mezi členskými státy, která je sama o sobě poměrně komplikovanou » ... a dál?

Produkt Milena Otavová, Patrik Svoboda, Veronika Sobotková: Daně a účetnictví v cestovním ruchu

Milena Otavová, Patrik Svoboda, Veronika Sobotková: Daně a účetnictví v cestovním ruchu - parametry

Název produktu: Milena Otavová, Patrik Svoboda, Veronika Sobotková: Daně a účetnictví v cestovním ruchu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 281 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Daně a účetnictví v cestovním ruchu - Milena Otavová, Patrik Svoboda, Veronika Sobotková. Publikace Daně a účetnictví v cestovním ruchu se zabývá problematikou zdaňování a také účetního zachycení vybraných problémů, se kterými se často potýkají subjekty působící v oblasti cestovního ruchu. Jde zejména o cestovní kanceláře a cestovní agentury, ale také o další poskytovatele cestovních služeb. Publikace se věnuje oblasti daně z přidané hodnoty se zaměřením na základní principy a aplikaci zvláštního režimu u cestovních služeb. Obsahuje také problematiku zahraniční dopravy osob mezi členskými státy, která je sama o sobě poměrně komplikovanou záležitostí. Následně je pozornost věnována cestovním náhradám a dani z příjmů, kde jsou řešeny vybrané oblasti, které se u subjektů působících v cestovním ruchu mohou vyskytovat častěji než u ostatních. Účetní část obsahuje pohled na vybrané účetní případy, vyskytující se často u subjektů podnikajících v této oblasti. Jedná se o např. o účtování transakcí sjednávaných v cizí měně a aplikaci vhodného kurzu pro zachycení těchto transakcí, včetně kurzových rozdílů, dále o účtování zprostředkování prodeje zájezdů jak na straně zprostředkovatelů (obvykle cestovních agentur), tak na straně cestovních kanceláří. Součástí je i kapitola, která se zabývá daňovou evidencí obvyklých hospodářských transakcí. Daně a účetnictví v cestovním ruchu - Milena Otavová, Patrik Svoboda, Veronika Sobotková od nakladatelství v kategorii Knihy | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.