Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Milena Lipnická: Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní

Učebnice/Odborná literatura

Milena Lipnická: Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní

Hodnocení: 1x
  • 4

Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní - Milena Lipnická. Preventivní program, který pomáhá předcházet vzniku dysgrafie. Součástí připravenosti dětí na vstup do školy je i dostatečná úroveň grafomotorických dovedností. V případě obtíží v této oblasti je vhodné začít s dětmi systematický nácvik. Publikace zpracovává ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Rozvoj grafomotoriky a ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milena Lipnická: Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní koupíte i tady

Specifikace Milena Lipnická: Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 93 Kč

Preventivní program, který pomáhá předcházet vzniku dysgrafie. Součástí připravenosti dětí na vstup do školy je i dostatečná úroveň grafomotorických dovedností. V případě obtíží v této oblasti je vhodné začít s dětmi systematický nácvik. Publikace zpracovává program rozvoje grafomotoriky, včetně orientačního testu. Test má charakter depistáže, zjišťuje připravenost dětí na psaní a mohou ho využívat speciální pedagogové, učitelky mateřských i základních škol. Vlastní program se skládá z 23 bloků činností s hrami. » ... a dál?

Produkt Milena Lipnická: Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní

Milena Lipnická: Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní - parametry

Název produktu: Milena Lipnická: Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 93 Kč
Maximální cena: 155 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní - Milena Lipnická. Preventivní program, který pomáhá předcházet vzniku dysgrafie. Součástí připravenosti dětí na vstup do školy je i dostatečná úroveň grafomotorických dovedností. V případě obtíží v této oblasti je vhodné začít s dětmi systematický nácvik. Publikace zpracovává program rozvoje grafomotoriky, včetně orientačního testu. Test má charakter depistáže, zjišťuje připravenost dětí na psaní a mohou ho využívat speciální pedagogové, učitelky mateřských i základních škol. Vlastní program se skládá z 23 bloků činností s hrami. Jednotlivé bloky mají vždy stejnou strukturu - obsahují pracovní list a soubor činností, které jsou důležité pro nácvik psaní: motivace, sluchové vnímání, zrakové vnímání, taktilně-kinestetické vnímání a prostorová orientace, řeč, intermodální zrakově--sluchově-pohybové spojení. Kniha je určena pedagogům MŠ, 1. ročníku ZŠ a speciálním pedagogům Rozvoj grafomotoriky a podpora psaní - Milena Lipnická od nakladatelství v kategorii | | Logopedie, Grafomotorika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Milena LipnickáPreventivní program, který pomáhá předcházet vzniku dysgrafiePORTÁL 2015Kniha, čeština, 64 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.