Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Milena Bartlová, Petr Čornej: Velké dějiny zemí Koruny české VI.

Knihy osobnosti a fakta

Milena Bartlová, Petr Čornej: Velké dějiny zemí Koruny české VI.

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Velké dějiny zemí Koruny české VI. - 1437–1526 - Milena Bartlová;Petr Čornej. Svazek autorsky navazuje na předchozí díl. V první části líčí důsledky husitské revoluce a v širokých evropských souvislostech přibližuje dramatické pokračování husitského zápasu, vedeného Jiřím Poděbradským. Pozornost přitom ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88494
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milena Bartlová, Petr Čornej: Velké dějiny zemí Koruny české VI. koupíte i tady

Specifikace Milena Bartlová, Petr Čornej: Velké dějiny zemí Koruny české VI.

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 490 Kč

Svazek autorsky navazuje na předchozí díl. V první části líčí důsledky husitské revoluce. Druhá část se zabývá vznikem a prvním obdobím existence českého stavovského státu až do nástupu Habsburků. ... a dál?

Produkt Milena Bartlová, Petr Čornej: Velké dějiny zemí Koruny české VI.

Milena Bartlová, Petr Čornej: Velké dějiny zemí Koruny české VI. - parametry

Název produktu: Milena Bartlová, Petr Čornej: Velké dějiny zemí Koruny české VI.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 490 Kč
Maximální cena: 790 Kč
Ušetríte až: 300 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Velké dějiny zemí Koruny české VI. - 1437–1526 - Milena Bartlová;Petr Čornej. Svazek autorsky navazuje na předchozí díl. V první části líčí důsledky husitské revoluce a v širokých evropských souvislostech přibližuje dramatické pokračování husitského zápasu, vedeného Jiřím Poděbradským. Pozornost přitom zaměřuje jak na kališnickou, tak na katolickou složku obyvatelstva korunních zemí. Druhá část se zabývá vznikem a prvním obdobím existence českého stavovského státu až do nástupu Habsburků s důrazem na dílo poválečné hospodářské obnovy i na politické soupeření mezi královskými městy a šlechtou. Ucelené kapitoly jsou věnovány kultuře doby husitské, počátkům humanismu a náboženskému životu. Problematiku dějin umění „dlouhého“ 15. století objevně zpracovala Milena Bartlová. Publikace: Velké dějiny zemí Koruny české VI. - 1437–1526 - Milena Bartlová;Petr Čornej. Petr Čornej; Milena Bartlová1437-1526PASEKA 2007Kniha, čeština, 840 stran Autor knihy Petr Čornej, Milena Bartlová, Vydavatelstvo PASEKA, 1437-1526


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.