Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Milana Čechurová, Ladislav Podrouže: Prvouka 1 - Pracovní listy

Učebnice/Odborná literatura

Milana Čechurová, Ladislav Podrouže: Prvouka 1 - Pracovní listy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Prvouka pro 1.ročník základní školy - Pracovní listy - neuveden. Prvouka pro 1. ročník je úvodní částí nové řady prvouk pro 1. – 3. ročník s návazností na nové učebnice vlastivědy a přírodovědy pro 4. a 5. ročník. Je vydána ve dvou variantách, z nichž si mají učitelé zvolit, které řešení jim lépe vyhovuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Prvouka 1 - Pracovní li..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milana Čechurová, Ladislav Podrouže: Prvouka 1 - Pracovní listy koupíte i tady

Specifikace Milana Čechurová, Ladislav Podrouže: Prvouka 1 - Pracovní listy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 66 Kč

Prvouka pro 1. ročník je úvodní částí nové řady prvouk pro 1. – 3. ročník s návazností na nové učebnice vlastivědy a přírodovědy pro 4. a 5. ročník. Je vydána ve dvou variantách, z nichž si mají uč ... a dál?

Produkt Milana Čechurová, Ladislav Podrouže: Prvouka 1 - Pracovní listy

Milana Čechurová, Ladislav Podrouže: Prvouka 1 - Pracovní listy - parametry

Název produktu: Milana Čechurová, Ladislav Podrouže: Prvouka 1 - Pracovní listy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 66 Kč
Maximální cena: 109 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Prvouka pro 1.ročník základní školy - Pracovní listy - neuveden. Prvouka pro 1. ročník je úvodní částí nové řady prvouk pro 1. – 3. ročník s návazností na nové učebnice vlastivědy a přírodovědy pro 4. a 5. ročník. Je vydána ve dvou variantách, z nichž si mají učitelé zvolit, které řešení jim lépe vyhovuje – buď dvě pracovní učebnice (jedna na každé pololetí) nebo standardní klasická učebnice doprovázená pracovními listy, s nimiž žáci pracují a do nichž píší a vystřihují v nich. V obou variantách najdou uživatelé praktické úkoly PRO ŠIKOVÉ RUCE a celoroční čtyřdílný pojektový úkol Úkol na celý rok. V obou variantách jsou také sebehodnotící tabulky a závěrečný vědomostní test, který si žáci sami vyřeší. Publikace: Prvouka pro 1.ročník základní školy - Pracovní listy - neuveden. Publikace: Prvouka pro 1.ročník základní školy - Jarmila Mladá. Učebnice je první úvodní částí třídílné řady publikací pro výuku prvouky v 1. – 3. ročníku. Pro každý ročník je určena jedna barevná učebnice a jeden pracovní sešit. Obsah je koncipován podle učebních osnov vzdělávacího programu Základní škola. Pro 1. – 3. ročník je určena jedna společná metodická příručka. Učebnice a pracovní sešity mají jednotnou schvalovací doložku MŠMT. Publikace: Prvouka pro 1.ročník základní školy - Jarmila Mladá.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.