Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Milana a kolektiv Hrušáková: Zákon o rodině Zákon o registrovaném partnerství

Učebnice/Odborná literatura

Milana a kolektiv Hrušáková: Zákon o rodině Zákon o registrovaném partnerství cena od 0 Kč

Milana a kolektiv Hrušáková: Zákon o rodině Zákon o registrovaném partnerství

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Autor : Prof. JUDr. Milana Hrušáková CSc., Čtvrté vydání komentáře zachycuje právní stav k 1.9. 2008. Komentář reaguje na většinu aktuálních problémů současné praxe, je doplněn o nejnovější literaturu i judikaturu, včetně judikatury Ústavního soudu. Součástí výkladu jsou i mezinárodní úmluvy týkající se oblasti ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Milana a kolektiv Hrušáková: Zákon o rodině Zákon o registrovaném partnerství - parametry

Název produktu: Milana a kolektiv Hrušáková: Zákon o rodině Zákon o registrovaném partnerství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Autor : Prof. JUDr. Milana Hrušáková CSc., Čtvrté vydání komentáře zachycuje právní stav k 1.9. 2008. Komentář reaguje na většinu aktuálních problémů současné praxe, je doplněn o nejnovější literaturu i judikaturu, včetně judikatury Ústavního soudu. Součástí výkladu jsou i mezinárodní úmluvy týkající se oblasti rodinného práva a rovněž i kolizní problematika. S ohledem na historické souvislosti obsahuje u jednotlivých ustanovení i stručný výklad slovenského zákona o rodině. Nově je zařazen i komentář k soukromoprávní části zákona č. 115 / 2006 Sb., o registrovaném partnerství.

Druh sortimentu : Kniha, Zákon o rodině Zákon o registrovaném partnerství komentář 4.vydání, Jazyk : Čeština, Počet stran : 558 Přijetím zákona č. 91/1998 Sb., kterým se mění a doplňuje zákon č. 94/1963 Sb., o rodině, ve znění pozdějších předpisů, a o změně a doplnění dalších zákonů, doznala dosavadní úprava rodinných a manželských vztahů podstatných změn. Komentář vychází z tradiční systematiky obdobných prací, tj. související ustanovení, související předpisy, literatura, samotný výklad a judikatura... Milana Hrušáková


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.