Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Milan Svoboda, Marie Mihulová: Cesta do chrámu ticha

Knihy

Milan Svoboda, Marie Mihulová: Cesta do chrámu ticha

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je věnována otázce smyslu lidské existence. Vedle všeobecných postojů přivádějících člověka k hlubšímu zamyšlení nad vlastním životem se zabývá především praktickými aspekty cesty za poznáním. Upozorňuje na zákonitosti ovlivňující děje v duševní a duchovní oblasti, předkládá návody a doporučení směřující k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Cesta do chrámu ticha
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Milan Svoboda, Marie Mihulová: Cesta do chrámu ticha

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 210 Kč

Kniha je věnována otázce smyslu lidské existence. Vedle všeobecných postojů přivádějících člověka k hlubšímu zamyšlení nad vlastním životem se zabývá především praktickými aspekty cesty za poznáním. Upozorňuje na zákonitosti ovlivňující děje v duševní a duchovní oblasti, předkládá návody a doporučení směřující k vědomému ovlivňování myšlenek a emocí. Zabývá se otázkou meditací, psychických sil, základními duchovními směry, strukturou lidské bytosti, energetickými centry, vztahem učitele a žáka atd. Uvádí také řadu » ... a dál?

Produkt Milan Svoboda, Marie Mihulová: Cesta do chrámu ticha

Milan Svoboda, Marie Mihulová: Cesta do chrámu ticha - parametry

Název produktu: Milan Svoboda, Marie Mihulová: Cesta do chrámu ticha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 210 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je věnována otázce smyslu lidské existence. Vedle všeobecných postojů přivádějících člověka k hlubšímu zamyšlení nad vlastním životem se zabývá především praktickými aspekty cesty za poznáním. Upozorňuje na zákonitosti ovlivňující děje v duševní a duchovní oblasti, předkládá návody a doporučení směřující k vědomému ovlivňování myšlenek a emocí. Zabývá se otázkou meditací, psychických sil, základními duchovními směry, strukturou lidské bytosti, energetickými centry, vztahem učitele a žáka atd. Uvádí také řadu problémů a rizik, s nimiž se člověk žijící v našich podmínkách setkává při naplňování věčného příkazu - "poznej sám sebe". Autoři se zabývají všemi aspekty duchovního vývoje a velice rozumně a uvážlivě jeho zjevná pozitiva i možné následky překotného vyznávání určitých druhů duchovních aktivit. Kniha se snaží uměřeným a přehledným způsobem vést k hlubšímu zamyšlení nad životem.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.