Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Milan Nakonečný: Lexikon magie

Knihy naučná literatura

Milan Nakonečný: Lexikon magie

Hodnocení: 17x
  • 3.88235

Zajímáte se o magii? Toto temné téma skvěle zpracoval ve své knize i Milan Nakonečný. Kniha nese název Lexikon magie a obsahuje abecedně seřazená hesla, která se týkají nejrůznějších druhů magie. Kniha je perfektně a atraktivně ilustrována. Jedinečné dílo pro vyznavače esoteriky, čarodějnictví a také duchovního světa. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.86515

Jaké má kniha
Lexikon magie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Milan Nakonečný: Lexikon magie

Specifikace Milan Nakonečný: Lexikon magie

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 697 Kč

Jeden z nejobsáhlejších lexikonů, který k dané problematice kdy vznikl, vychází v novém, rozšířeném a bohatě ilustrovaném vydání. Abecedně seřazená hesla informují o celé škále otázek přímo či nepřímo s magií souvisejících, o magických fenoménech v nejširším slova smyslu, a jsou doplněna o nejnovější literaturu. Odkazy Recenze na Fantasyplanet.cz 9/10 ... a dál?

Produkt Milan Nakonečný: Lexikon magie

Milan Nakonečný: Lexikon magie - parametry

Název produktu: Milan Nakonečný: Lexikon magie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 697 Kč
Maximální cena: 988 Kč
Ušetríte až: 291 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.88 bodů z 5
Počet hodnocení: 17 x
Hodnocení:
  • 3.88235
Podrobný popis:

2018 Novoroční koncert z Vídně / diriguje Ricardo Muti - Vídeňská filharmonie Skladby: Johann Strauss Ii: Der Zigeunerbaron: Einzugsmarsch - the Gy Josef Strauss: Wiener Fresken Op. 249 - Viennese Frescoes Johann Strauss Ii: Brautschau Op. 417 - Bridal Parade Johann Strauss Ii: Leichtes Blut Op. 319 - Light of Heart Johann Strauss I: Marienwalzer Op. 212 - Maria Waltz Johann Strauss I: Wilhelm Tell Galopp Op. 29b Franz Von Suppe: Boccaccio Overture Johann Strauss Ii: Myrthenbluten Op. 395 - Myrtle Flowers Alphons Czibulka: Stephanie-gavotte Op. 312 Johann Strauss Ii: Freikugeln Op. 326 - Magic Bullets Johann Strauss Ii: Geschichten Aus Dem Wienerwald Op. 325 - Johann Strauss Ii: Festmarsch Op. 452 - Festival March Johann Strauss Ii: Stadt Und Land Op. 322 - Town and Country Johann Strauss Ii: Un Ballo in Maschera Op. 272 - Ein Masken Johann Strauss Ii: Rosen Aus Dem Suden Op. 388 - Roses from Josef Strauss: Eingesendet Op. 240 - Letter to the Editor

Lexikon magie - Milan Nakonečný Jeden z nejobsáhlejších lexikonů, který k dané problematice kdy vznikl, vychází v novém, rozšířeném a bohatě ilustrovaném vydání. Abecedně seřazená hesla informují o celé škále otázek přímo či nepřímo s magií souvisejících, o magických fenoménech v nejširším slova smyslu, a jsou doplněna o nejnovější literaturu. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět | Čarodějnictví, Magie od Argo naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Milan Nakonečný: Lexikon magie

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.