Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Milan Knížák: 25 let v pichlavém sametu

Knihy naučná literatura

Milan Knížák: 25 let v pichlavém sametu

Hodnocení: 1x
  • 4

25 let v pichlavém sametu - Milan Knížák . V kontroverzní autobiografii se bývalý rektor AMU a ředitel Národní galerie Milan Knížák zaměřuje především na čtvrtstoletí, které uplynulo od Listopadu 1989. Nekompromisně hodnotí svá působení v obou institucích a odkrývá pozoruhodná fakta o jejich uměleckém i politickém ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
25 let v pichlavém sametu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milan Knížák: 25 let v pichlavém sametu koupíte i tady

Specifikace Milan Knížák: 25 let v pichlavém sametu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 70 Kč

V kontroverzní autobiografii se bývalý rektor AMU a ředitel Národní galerie Milan Knížák zaměřuje především na čtvrtstoletí, které uplynulo od Listopadu 1989. Nekompromisně hodnotí svá působení v obou institucích a odkrývá pozoruhodná fakta o jejich uměleckém i politickém zákulisí. V samostatných kapitolách autor vzpomíná na svá setkání se všemi porevolučními prezidenty, ministry kultury, teoretiky umění i "postavami z panoptika", jimiž jsou pro něj Karel Schwarzenberg, Meda Mládková nebo Ivan Jirous. » ... a dál?

Produkt Milan Knížák: 25 let v pichlavém sametu

Milan Knížák: 25 let v pichlavém sametu - parametry

Název produktu: Milan Knížák: 25 let v pichlavém sametu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 70 Kč
Maximální cena: 330 Kč
Ušetríte až: 260 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

25 let v pichlavém sametu - Milan Knížák . V kontroverzní autobiografii se bývalý rektor AMU a ředitel Národní galerie Milan Knížák zaměřuje především na čtvrtstoletí, které uplynulo od Listopadu 1989. Nekompromisně hodnotí svá působení v obou institucích a odkrývá pozoruhodná fakta o jejich uměleckém i politickém zákulisí. V samostatných kapitolách autor vzpomíná na svá setkání se všemi porevolučními prezidenty, ministry kultury, teoretiky umění i "postavami z panoptika", jimiž jsou pro něj Karel Schwarzenberg, Meda Mládková nebo Ivan Jirous. Knížák věnuje značný prostor i formulování svých názorů na současnou politickou scénu, obecný vkus a vztah lidí ke svobodě, vliv médií na vnímání reality a pod. Publikaci doprovázejí přílohy v podobě fotografií za autorova archivu, reprodukce uměleckých děl, seznam uměleckých aktivit a ocenění a faksimile důležitých písemných dokumentů z jeho života. V obsáhlé úvodní kapitole popisuje Milan Knížák svůj život od narození až po podzim roku 1989. Předmluvy ke knize napsali Václav Klaus a Václav Budinský. 25 let v pichlavém sametu - Milan Knížák od nakladatelství Rytina Robert - VR Atelier v kategorii | Osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.