Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Milan Guštar: Elektrofony - Historie, Principy, Souvislosti

Knihy

Milan Guštar: Elektrofony - Historie, Principy, Souvislosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Elektrofony - Historie, Principy, Souvislosti – Část I - elektromechanické nástroje - Milan Guštar. Kniha Elektrofony pojednává o několika stech nástrojích, text je doplněn obrázky, mezi nimiž jsou schémata, dobové fotografie a reprodukce originálních patentů. V textu lze najít základní životopisné údaje důležitých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8916
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milan Guštar: Elektrofony - Historie, Principy, Souvislosti koupíte i tady

Specifikace Milan Guštar: Elektrofony - Historie, Principy, Souvislosti

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 342 Kč

Kniha Elektrofony pojednává o několika stech nástrojích, text je doplněn obrázky, mezi nimiž jsou schémata, dobové fotografie a reprodukce originálních patentů. ... a dál?

Produkt Milan Guštar: Elektrofony - Historie, Principy, Souvislosti

Milan Guštar: Elektrofony - Historie, Principy, Souvislosti - parametry

Název produktu: Milan Guštar: Elektrofony - Historie, Principy, Souvislosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 342 Kč
Maximální cena: 452 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Elektrofony - Historie, Principy, Souvislosti – Část I - elektromechanické nástroje - Milan Guštar. Kniha Elektrofony pojednává o několika stech nástrojích, text je doplněn obrázky, mezi nimiž jsou schémata, dobové fotografie a reprodukce originálních patentů. V textu lze najít základní životopisné údaje důležitých vynálezců, konstruktérů a tvůrců hudebních nástrojů a stručnou historii hlavních firem věnujících se výrobě elektronických a elektromechanických hudebních nástrojů. Jaký elektrifikovaný hudební nástroj postavil již na počátku 18. století český vynálezce hromosvodu Prokop Diviš? Co mají společného Intonarumori, Dynamophon, Violano, Orgatron, Varitone, Electar, Sonobel, Klaviphon, Bellzouki, Pianotron, Guitaret, Bantar, Banjoline, Melotone, Cellulophone, Photona, Choralcelo, Multimonica, Cordovox a Guitorgan? Proč Leo Fender vyráběl kytaru bez názvu, které se říkalo Nocaster? Jaký elektromechanický hudební nástroj vyráběla hračkářská firma Mattel? Jak se jmenovala česká elektrická kytara na kterou nahrál skladbu Cry For a Shadow George Harrison ze skupiny Beatles? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších informací o vývoji, principech a konstrukci elektromechanických hudebních nástrojích najdete v prvním dílu knihy Elektrofony. Kniha shrnuje vývoj elektrotechniky a elektroniky, podává přehled o přístrojích pro záznam, zpracování, přenos a reprodukci zvuku a hudby. Věnuje se systematickému třídění elektronických a elektromechanických nástrojů a chronologicky mapuje historii jednotlivých nástrojových skupin. Elektrofony - Historie, Principy, Souvislosti – Část I - elektromechanické nástroje - Milan Guštar od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Klávesová publikace Celá historie vývoje hudebních nástrojů je historií hledání a zdokonalování mechanismů, prostředků a principů pro vytváření hudby s cílem zlepšit jejich zvuk, zvýšit rozsah nebo hlasitost, usnadnit hru, získat nové zvukové barvy nebo dosáhnout dalších možností výrazu. Existující nástroje se upravují a vznikají nové, používají se netradiční techniky hry, jako nástroje slouží nejrůznější předměty a zvuky se vytvářejí zcela novými postupy. Mnoho nových nástrojů a neobvyklých herních technik se objevilo ve 20. století, kdy skladatelé, hudebníci i teoretici hledali nové zvukové a výrazové prostředky. Tato publikace vás provede historií, technikou, osvětlí nejrůznější výrobní postupy a dodá informace o způsobu hry a o všech možných hudebních nástrojích.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.