Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Milan Gelnar: Sluneční znamení

Knihy naučná literatura

Milan Gelnar: Sluneční znamení

Hodnocení: 1x
  • 4

Průvodce vaším horoskopem. Kniha známého českého astrologa přináší především oblíbené charakteristiky jednotlivých slunečních znamení velmi zábavnými a přitom charakteristickými příklady ze života. Zájemcům o hlubší pohled kniha rovněž přináší základní poučení o významu jednotlivých planet a domů, osvětluje princip a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Sluneční znamení
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milan Gelnar: Sluneční znamení koupíte i tady

Specifikace Milan Gelnar: Sluneční znamení

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 159 Kč

Kniha známého českého astrologa přináší především oblíbené charakteristiky jednotlivých slunečních znamení velmi zábavnými a přitom charakteristickými příklady ze života. Zájemcům o hlubší pohled knih ... a dál?

Produkt Milan Gelnar: Sluneční znamení

Milan Gelnar: Sluneční znamení - parametry

Název produktu: Milan Gelnar: Sluneční znamení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 258 Kč
Ušetríte až: 99 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Průvodce vaším horoskopem. Kniha známého českého astrologa přináší především oblíbené charakteristiky jednotlivých slunečních znamení velmi zábavnými a přitom charakteristickými příklady ze života. Zájemcům o hlubší pohled kniha rovněž přináší základní poučení o významu jednotlivých planet a domů, osvětluje princip a smysl osobního horoskopu, a dokonce se zamýšlí nad životním úkolem každého z nás. Vše je podloženo hlubokou autorovou znalostí a dlouholetou praxí. Každý čtenář tak může dostat do ruky skvěle napsanou a čtivou příručku, která se stane branou k sebepoznání. Jako bonus vám navíc autor prozradí tajný rituál, kterým můžete změnit svůj život a splnit si svá přání. Důkazem, že funguje, je i tato kniha. Z obsahu Návod k použití 9 Boží hra pro lidské děti 11 Úvodem 13 Osobní horoskop – mapa našeho života 15 O sebepoznání 17 Astrologie – nástroj sebepoznání 17 Duše 21 Cesta poznání duše 21 Domy horoskopu – oblasti našeho života 23 Co je to natální horoskop? 23 Domy horoskopu 23 Planety – symboly našich vlastností 31 Osobní planety 32 Společenské planety 34 Kolektivní planety 35 Planetární dvojice 36 Citlivé body 37 Aspekty planet 39 Význam aspektů 41 Tvary horoskopu a konfigurace aspektů 42 Planetární konfigurace 43 Znamení zvěrokruhu 45 BERAN 47 BÝK 62 BLÍŽENCI 67 RAK 79 LEV 89 PANNA 99 VÁHY 107 ŠTÍR 115 STŘELEC 125 KOZOROH 133 VODNÁŘ 141 RYBY 149 Člověk není horoskop 157 Staří mudrcové 157 Analýza a výklad horoskopu 158 Zrcadlová cesta aneb cesta duše k poznání 159 Ukázka krátkého sebepoznávacího výkladu horoskopu 161 Výklad 162 Analýza horoskopu člověka narozeného 31. 8. 1956 v 10.58 v Bílovci 162 Pár slov o historii astrologie 167 Raná astrologie 168 Božské principy planet 170 Astrologie v Řecku 171 Astrologie v Římě 173 Astrologie a křesťanství 174 Západní astrologie 176 Astrologie v českých zemích 178 Shrnutí 179 Zápis postavení hvězd na obloze 179 Závěr 183 Svatojánský rituál 185 Epilog 187 O autorovi Milan Gelnar se narodil 31. 8. 1956 v 10.58 hodin v Bílovci. Má klasické technické vzdělání. Nejprve pracoval jako technik a programátor, poté 15 let podnikal v oblasti prodeje a distribuce knih. Astrologií se zabývá po mnoho let, zpočátku jen jako velkým koníčkem, od roku 2004 profesionálně. Ve své současné profesi se věnuje přednáškové, seminární a publikační činnosti. Kromě toho vypracovává horoskopy a poskytuje astrologické poradenství. Spolupracuje s mnoha médii, celebritami, ale především se prostřednictvím astrologie snaží co nejširší veřejnosti zprostředkovat možnost vlastního sebepoznání. To činí jak na bázi teoretické – seznamováním se svou originální metodou B. E. R. -, tak na bázi praktické, uplatňováním tzv. „zrcadlové cesty“, která je rovněž jeho originální metodou sebepoznání. Uplatňováním těchto metod pomáhá lidem nacházet cestu k sobě samým, poznat jejich dispozice, jejich dobré a slabé stránky, specifikovat životní úkol, partnerské vztahy, kariéru, finanční poměry apod. Na základě těchto skutečností je učí, jak se v živo


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.