Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Milan Exner: Zoufalství

Knihy

Milan Exner: Zoufalství

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice prvouky pro 1. ročník ZŠ podle RVP ZV. Rodiče i učitelé volali vzdycky po takových dětských knížkách, učebnicích a učebních pomůckách, které by začínajícím školákům poskytly kromně nezbytné učební látky také účinné podněty ke vhodnému a slušnému chování, přátelskému a nesobeckému jednání a solidaritě, aby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milan Exner: Zoufalství koupíte i tady

Specifikace Milan Exner: Zoufalství

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 115 Kč

Román, jehož hrdina dobrovolně odchází do domova důchodců. V postavách dvou žen je konfrontován nejen se skutečnou tváří pokročilého věku, ale také s ženstvím, jaké dosud nepoznal. Uvědomuje si, že pr ... a dál?

Produkt Milan Exner: Zoufalství

Milan Exner: Zoufalství - parametry

Název produktu: Milan Exner: Zoufalství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 158 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice prvouky pro 1. ročník ZŠ podle RVP ZV. Rodiče i učitelé volali vzdycky po takových dětských knížkách, učebnicích a učebních pomůckách, které by začínajícím školákům poskytly kromně nezbytné učební látky také účinné podněty ke vhodnému a slušnému chování, přátelskému a nesobeckému jednání a solidaritě, aby pak obstáli bez kolísání a selhávání v komplikovanám světě dospělých. Děti, které se teprve začnou nebo se právě začínají učit číst, potřebují pro naplnění cílů táto knihy dospělého průvodce, například učitele předmětu Prvouka, rodiče nebo jiné blízké a trpělivé osoby. Ilustrátorovo mistrovství a pedagogický talent autorek přináší z poznávání podstatných okolností života nevšední a navíc zábavný prožitek. Prostřednictvím pohádek, obrázků, veršů a vyprávění proniknou děti do světa, v němž je dost místa  pro zábavu  i povinnosti a hojnost lásky pro všechny malé i velké, ovšem pod podmínkou, že se budou snažit vzájemně si porozumět,. A probuzení touhy po porozumění je základním motivem k vydání této půvabné knížky. Můj svět a pohádka - Antoš Ivan a kolektiv. Zcela originální výchovná a vzdělávací pomůcka pro předškolní děti. Kreslený barevný seriál z kouzelnické školy, příběhy děvčátka a chlapce, kteří sice ještě neumějí číst ani psát, ale přesto se s dopomocí rodičů naučí nejdůležitějším poznatkům, aby obstáli po vstupu do školy - orientují se v prostředí domova a místě bydliště, chápou postavení členů rodiny, naučí se slušnosti a pravidlům správného chování, seznámí se s právy a povinnostmi dětí atp. Můj svět a pohádka - Antoš Ivan a kolektiv od nakladatelství Inspiracek v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Zoufalství - Milan Exner. Román, jehož hrdina dobrovolně odchází do domova důchodců. V

postavách dvou žen je konfrontován nejen se skutečnou tváří

pokročilého věku, ale také s ženstvím, jaké dosud nepoznal.

Uvědomuje si, že prožil život bez opravdového citu a že nebýt

tohoto setkání, mohl zemřít, aniž by něco takového byť jen tušil. Publikace: Zoufalství - Milan Exner.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.