Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Milan Exner: Faust letí do nového světa

Knihy

Milan Exner: Faust letí do nového světa

Hodnocení: 1x
  • 4

Faust letí do nového světa - Milan Exner. Třetí "divadelní novela" libereckého autora nás zavede do fiktivního divadla v Praze, odkud televizní kamery snímají kompletní scénickou přípravu obou dílů Goethova Fausta; jde tedy o svého druhu "reality-show". V průběhu zkoušek se osudy herců a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88401
skladem

Jaké má kniha
Faust letí do nového sv..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milan Exner: Faust letí do nového světa koupíte i tady

Specifikace Milan Exner: Faust letí do nového světa

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 122 Kč

Třetí "divadelní novela" libereckého autora nás zavede do fiktivního divadla v Praze, odkud televizní kamery snímají kompletní scénickou přípravu obou dílů Goethova Fausta; jde tedy o svého druhu "reality-show". V průběhu zkoušek se osudy herců a fiktivních postav začnou natolik ovlivňovat, že to nezůstane bez vlivu na výsledný jevištní útvar. Otázka potom zní: oč jde v Goethově Faustovi? Je to dílo, které hovoří k dnešnímu člověku? A pokud ano, je to dílo humanistické? Autor ovšem dobře ví, že » ... a dál?

Produkt Milan Exner: Faust letí do nového světa

Milan Exner: Faust letí do nového světa - parametry

Název produktu: Milan Exner: Faust letí do nového světa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 122 Kč
Maximální cena: 157 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Faust letí do nového světa - Milan Exner. Třetí "divadelní novela" libereckého autora nás zavede do fiktivního divadla v Praze, odkud televizní kamery snímají kompletní scénickou přípravu obou dílů Goethova Fausta; jde tedy o svého druhu "reality-show". V průběhu zkoušek se osudy herců a fiktivních postav začnou natolik ovlivňovat, že to nezůstane bez vlivu na výsledný jevištní útvar. Otázka potom zní: oč jde v Goethově Faustovi? Je to dílo, které hovoří k dnešnímu člověku? A pokud ano, je to dílo humanistické? Autor ovšem dobře ví, že český filosof Masaryk na tuto otázku odpověděl záporně. Poutavě vyprávěný příběh a převyprávěný děj Fausta tím vstupuje do kontextu posttotalitního demokratického světa. Faust letí do nového světa - Milan Exner od nakladatelství v kategorii Beletrie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.