Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Milan Bruchter: Zakládáme a udržujeme ekozahradu

Knihy naučná literatura

Milan Bruchter: Zakládáme a udržujeme ekozahradu

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Milan Bruchter, Zakládáme a udržujeme ekozahradu je návod na vytvoření místa, kde můžeme sklidit bohatou úrodu ovoce i zeleniny s minimálním úsilím. Cílem knihy Milana Bruchtera je naučit čtenáře efektivně využít všech možností a mít tak nejen úrodu, ale také prostor pro relaxaci a odpočinek. Využitím ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zakládáme a udržujeme e..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milan Bruchter: Zakládáme a udržujeme ekozahradu koupíte i tady

Specifikace Milan Bruchter: Zakládáme a udržujeme ekozahradu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 137 Kč

Přírodní zahrady korespondují se současným zvyšujícím se zájmem o udržitelný způsob života. Snahou autora je ukázat, že zahrada není jenom bojištěm, kde se utkáváme se škůdci a plevelem. Nemusí být an ... a dál?

Produkt Milan Bruchter: Zakládáme a udržujeme ekozahradu

Milan Bruchter: Zakládáme a udržujeme ekozahradu - parametry

Název produktu: Milan Bruchter: Zakládáme a udržujeme ekozahradu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 137 Kč
Maximální cena: 172 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Milan Bruchter, Zakládáme a udržujeme ekozahradu je návod na vytvoření místa, kde můžeme sklidit bohatou úrodu ovoce i zeleniny s minimálním úsilím. Cílem knihy Milana Bruchtera je naučit čtenáře efektivně využít všech možností a mít tak nejen úrodu, ale také prostor pro relaxaci a odpočinek. Využitím přírodních zákonitostí se tak máme možnost naučit jak založit ekozahradu tak, abychom z ní spolu s rodinou měli radost a dobrý pocit a nepřeměnili si tento kouzelný prostor na galeje, kde se lopotí celá rodina a tajně zahradu nenávidí. V knize Zakládáme a udržujeme ekozahradu si názorně vysvětlíme jak na to s minimem těžké práce a finančních prostředků pěstitele, navíc s pozitivním efektem pro naše životní prostředí. Jde nejen o to, abyčlenové rodiny měli dostatek vitamínů, ale hlavně o to, aby na zahradě svůj čas trávili rádi a nevnímali ji jen jako nepříjemnou povinnost, kterou jim hlava rodiny ukládá. Druh sortimentu : Kniha, Zakládáme a udržujeme ekozahradu, Jazyk : Čeština, Počet stran : 120 Zakládáme a udržujeme ekozahradu - Milan Bruchter. Přírodní zahrady korespondují se současným zvyšujícím se zájmem o udržitelný způsob života. Snahou autora je ukázat, že zahrada není jenom bojištěm, kde se utkáváme se škůdci a plevelem. Nemusí být ani testovacím místem pro chemikálie, které v zájmu bohaté úrody používáme. A už vůbec nemusí být pracovním táborem, kde se zahradník sedře z kůže. Publikace se naopak snaží ukázat krásu a efektivnost zahradní spolupráce s přírodou, jejímž výsledkem by měl být prostor vhodný nejen pro relaxaci, ale i sklizeň chutné a zdravé úrody. A to všechno při minimu těžké práce a finančních prostředků pěstitele, navíc s pozitivním efektem pro naše životní prostředí. Zakládáme a udržujeme ekozahradu - Milan Bruchter od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii | Hobby | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.