MIL-TEC Obušek TELESKOP 20/53 s pouzdrem nekalený ČERNÝ
MIL-TEC Obušek TELESKOP 20/53 s pouzdrem nekalený ČERNÝ

TOP 50
MIL-TEC Obušek TELESKOP 20/53 s pouzdrem nekalený ČERNÝ

od 413 Kč
V dnešní době plné nesmyslných nařízení a přílivem ne vždy důvěryhodných lidí, je dobré mít možnost se bránit. Při konfliktu je samozřejmě nejlepší řešení útěk, ale mnohdy takový luxus nemáme a je potřeba se útočníkovi ubránit. Málokdo z nás chce u sebe nosit střelnou zbraň. Zbývá tedy řešení v podobě teleskopického obušku, který je nenápadný a v případě potřeby jej lze rychle použít. Všechny tyto vlastnosti splňuje teleskopický obušek Mil-Tec®…

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: MIL-TEC Obušek TELESKOP 20/53 s pouzdrem nekalený ČERNÝ
Výrobce: Mil-Tec
Minimální cena: 413 Kč
Maximální cena: 490 Kč
Ušetříte až: 77 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

V dnešní době plné nesmyslných nařízení a přílivem ne vždy důvěryhodných lidí, je dobré mít možnost se bránit. Při konfliktu je samozřejmě nejlepší řešení útěk, ale mnohdy takový luxus nemáme a je potřeba se útočníkovi ubránit. Málokdo z nás chce u sebe nosit střelnou zbraň. Zbývá tedy řešení v podobě teleskopického obušku, který je nenápadný a v případě potřeby jej lze rychle použít. Všechny tyto vlastnosti splňuje teleskopický obušek Mil-Tec® 20/53. Jestli pro vás jsou tyto rozměry příliš velké, lze sáhnout po menší verzi Mil-Tec® 16/41.

Když potřebujete pádný argument

Teleskopický obušek Mil-Tec® 20/53 byl navržen tak, aby kombinoval vysokou údernou sílu a kompaktní rozměry. První vlastnost je dosažena použitím kvalitní oceli odolné proti nárazu a pevné v tahu. Druhá vlastnost je záležitostí skládací teleskopické konstrukce, kdy se prudkým pohybem ruky obušek roztáhne do požadované délky a je ihned připraven k použití. To předurčuje obušek k použití v nenadálých situacích, kdy rozhoduje rychlost a reakce. Pro bezpečný a jistý úchop byla rukojeť potažena protiskluzovou vrstvou z gumy. Součástí je pouzdro na opasek, ve kterém je obušek zabezpečen páskem na suchý zip.

Firma, která naslouchá svým zákazníkům

,,Ten, kdo chce ovládnout budoucnost, by měl uvažovat o minulosti. To je jediný způsob, jak se naučit, jak na trh uvést něco nového a lepšího“. Toto heslo razí podnik Sturm Handels, který je matčinou společností značky Mil-Tec®. Ta od začátku svého působení urazila veliký kus cesty. S každým novým produktem, který uvede na trh se jejich kvalita zvyšuje a značka si získává větší zájem a oblíbenost u zákazníků. V portfoliu najdete široký záběr produktů od oblečení přes batohy, až po pracovní nástroje. Výrobky se vyznačují pečlivostí a zpracováním, se zaměřením na detail a funkčnost.

Benefity, o kterých musíte vědět:
  • pevná a odolná konstrukce
  • protiskluzová rukojeť pro jistý úchop
  • jednoduché a rychlé vytažení
  • kompaktní rozměry pro skryté nošení
  • praktické pouzdro

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Mohlo by vás také zajímat

Nejlevnější ochranné obušky a tonfy