Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena

Knihy

Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena

Hodnocení: 1x
  • 5

Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena - Hamplová Lidmila Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena Publikace představuje moderně pojatou učebnici vzájemně souvisejících oborů, a to mikrobiologie, imunologie, epidemiologie a hygieny. V části věnované mikrobiologii je text zaměřen na základy obecné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Mikrobiologie, imunolog..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena koupíte i tady

Specifikace Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 129 Kč

Publikace představuje moderně pojatou učebnici vzájemně souvisejících oborů, a to mikrobiologie, imunologie, epidemiologie a hygieny. V části věnované mikrobiologii je text zaměřen na základy obecné b ... a dál?

Produkt Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena

Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena - parametry

Název produktu: Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 174 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena - Hamplová Lidmila Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena Publikace představuje moderně pojatou učebnici vzájemně souvisejících oborů, a to mikrobiologie, imunologie, epidemiologie a hygieny. V části věnované mikrobiologii je text zaměřen na základy obecné bakteriologie, virologie, mykologie a parazitologie včetně kultivačních a diagnostických metod. V části zabývající se imunologií je uveden stručný přehled principů protilátkové a buněčné imunity, imunologických laboratorních metod, poruch imunity a možností léčebného ovlivnění funkce imunitního systému. Část věnovaná obecné epidemiologii seznamuje s procesem šíření nákaz v populaci a s obecnými protiepidemickými opatřeními zamezujícími šíření nákaz. Navazující speciální epidemiologie poskytuje ucelený přehled současných poznatků o nejzávažnějších infekčních onemocněních a trendech jejich výskytu včetně konkrétních protiepidemických opatření, důraz je kladen na problematiku nákaz spojených se zdravotní péčí. Část zabývající se hygienou je zaměřena na aktuální problémy ochrany a podpory veřejného zdraví, vliv vybraných faktorů životního prostředí na zdraví a na hygienickou problematiku provozu zdravotnických zařízení. Text je doplněn obrazovou dokumentací a výkladem pojmů nejčastěji užívané odborné terminologie. Učebnice je psána srozumitelnou formou a zahrnuje aktuální informace ke studiu pro posluchače všech typů zdravotnických škol. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od Triton naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.