Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Plyšové hračky » Srovnání cen Mikro Trading Maňásek František plyš 25 cm

Plyšové hračky

Mikro Trading Maňásek František plyš 25 cm

Hodnocení: 3x
  • 4

Uspořádejte domácí představení. Plyšový maňásek Mikro Trading František měří 25 cm. Je detailně propracovaný. Jako by přišel přímo z natáčení pořadu Kouzelná školka. Má typický žlutý obleček a čepici s bambulkou. Stačí ho nasadit na ruku a můžete začít hrát. Spolu s dětmi vytvoříte vlastní příběhy plné zábavy, poučení a dobrodružství. Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 3.67

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mikro Trading Maňásek František plyš 25 cm koupíte i tady

Specifikace Mikro Trading Maňásek František plyš 25 cm

Kategorie Plyšové hračky
Výrobce Mikro hračky
Nejnižší cena 174 Kč

Tento typ cpaného maňáska v sobě spojuje hračku a maňáska. Také je malým polštářkem, neboť s ním děti často v postýlce usínají. Tento typ cpaného maňáska v sobě spojuje hračku a maňáska. Také je malým polštářkem, neboť s ním děti často v postýlce usínají. Narozdíl od klasických maňásků není nutno prstem držet hlavičku a ovládání maňáska je díky pružnému materiálu snadné jak pro malé děti, tak pro dospělé. Je možné rozhýbat i jednotlivé části hračky (pusu, čumáček, tlapky). Maňásci tak ožijí v neodolatelných » ... a dál?

Produkt Mikro Trading Maňásek František plyš 25 cm

Mikro Trading Maňásek František plyš 25 cm - parametry

Název produktu: Mikro Trading Maňásek František plyš 25 cm
Výrobce: Mikro hračky
Minimální cena: 174 Kč
Maximální cena: 218 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zahrajte si s dětmi představení jako z televize. Plyšový maňásek František o velikosti 25cm patří do známé dvojice František a Fanynka z oblíbeného dětského pořadu Kouzelná školka vysílaného Českou televizí. František je malý žlutý skřítek s větší kapsičkou vepředu svého oblečku a čepečkem s bambulkou na hlavě. Aby mu nebylo ve vašem pohádkovém divadle smutno, pořiďte si k němu také postavičku Fanynky . Po nasazení na ruku může začít originální divadlo plné zábavy a poučných rad pro vaše děti. Společně s dětmi začnete vymýšlet vlastní pohádkový příběh. V doprovodu plyšové hračky to půjde samo. Hry s maňáskem bývají velmi inspirativní. Navíc tyto hračky mají charakter edukační a didaktické hračky . Rozvíjí totiž smyslové vnímání, prohlubují myšlenky a fantazii dětí, ale především techniku vyprávění. Nejedná se pouze o hračku, kterou si navléknou na ruku a pomazlí se s ní. Děti se dokážou při hraní povznést a podat úžasné herecké výkony. Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců . Přejeme Vám i dětem příjemnou zábavu při domácím představení! Maňásci pro rozvoj Maňásci rozvíjí komunikační, řečové i sociální dovednosti dětí. Navíc podporují jejich fantazii a v neposlední řadě formují jejich osobnost. Děti přes maňásky vyjadřují své emoce a budují sebedůvěru. Prstový m aňásek se nepotřebuje předvádět před velkou oponou. Snadno se vejde do malého batůžku a tak Vás může provázet kdekoliv na cestách. Ať je to dovolená, cesta k babičce či do školky. Všude tam je s maňáskem o zábavu postaráno.

Materiál: plyš

Plyšová hračka z pořadu pro děti Kouzelná školka, vhodná od 12 měsíců. Roztomilý plyšový maňásek František z oblíbeného dětského pořadu Kouzelná školka, který vysílá Česká televize. Roztomilý plyšový maňásek František z oblíbeného dětského pořadu Kouzelná školka, který vysílá Česká televize. Tato zábavná a veselá figurka potěší každé malé dítě. František je malý žlutý skřítek, který pochází ze země Fanfárie. Děti si s touto postavičkou jistě vybaví také Františkovou kamarádku Fanynku. Tato dvojice baví ty nejmenší diváky již několik let. Udělejte radost těm nejmenším a zahrajte si s nimi na kouzelnou školku přímo u vás doma! S těmito maňásky tak můžete nechat pracovat vaši fantazii a stvořit si vlastní příběh dle vašich představ! Materiál:100% polyester

Tento typ cpaného maňáska v sobě spojuje hračku a maňáska. Také je malým polštářkem, neboť s ním děti často v postýlce usínají. Tento typ cpaného maňáska v sobě spojuje hračku a maňáska. Také je malým polštářkem, neboť s ním děti často v postýlce usínají.

Narozdíl od klasických maňásků není nutno prstem držet hlavičku a ovládání maňáska je díky pružnému materiálu snadné jak pro malé děti, tak pro dospělé. Je možné rozhýbat i jednotlivé části hračky (pusu, čumáček, tlapky). Maňásci tak ožijí v neodolatelných grimasách.

Děti se hrou s maňáskem učí rozvíjet fantazii, rozšiřovat slovní zásobu a samozřejmě získají nerozlučného kamaráda.

Maňásek je vyroben z postřiženého froté, vycpávkou je pružné duté silaniz


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.