Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Mike Meyer: Osobní počítač

Učebnice/Odborná literatura

Mike Meyer: Osobní počítač cena od 0 Kč

Mike Meyer: Osobní počítač

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Osobní počítač - Mike Meyer. Chcete získat dovednosti profesionálního počítačového technika? Ucházet se o místo administrátora, nebo se stát vládcem svého počítače – umět ho rozebrat, sestavit, přizpůsobit svým požadavkům či vyřešit některý ze stovek možných problémů a poruch? Propojit ho s dalšími ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Mike Meyer: Osobní počítač - parametry

Název produktu: Mike Meyer: Osobní počítač
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Osobní počítač - Mike Meyer. Chcete získat dovednosti profesionálního počítačového technika? Ucházet se o místo administrátora, nebo se stát vládcem svého počítače – umět ho rozebrat, sestavit, přizpůsobit svým požadavkům či vyřešit některý ze stovek možných problémů a poruch? Propojit ho s dalšími počítači do sítě a připojit k Internetu? Neobvykle názorný průvodce a rádce v knižní podobě vám pomůže vyrůst ze zvídavého uživatele v počítačového technika nebo administrátora a poskytne vám detailní ukázky a návody pro nejrůznější situace. Nepodobá se žádnému z dříve vydaných hardwarových průvodců, nepřekypuje teorií ani výčty parametrů již historických komponent. Popisuje současný hardware a technologie a jako prakticky koncipovaná pomůcka je především ukazuje – na stovkách mimořádně zřetelných fotografií a schématických nákresů. Nešetří cennými radami a pomocí cvičných otázek a úloh na koncích kapitol vám umožňuje ověřit, jak si v případě systematického studia knihy počínáte. Informačně bohatou publikaci však nemusíte číst stránku po stránce – stačí ji mít připravenou pro okamžik, kdy se rozhodnete upgradovat určitou komponentu, pochopit funkci moderní technologie nebo ušetřit za opravu počítače v servisu. Kniha vás vybaví znalostmi, zejména však praktickými dovednostmi mj. v následujících ohledech: - Jak funguje počítač - Základní pracovní nástroje, rozpoznání komponent počítače - Konfigurace paměti CMOS a BIOSu - Rozšiřující sloty, instalace přídavných karet, výměna komponent - Manipulace se základními deskami, procesory a pamětí - Napájení a chlazení počítače - Instalace, rozdělování a formátování pevných disků - Instalace CD, DVD a disketových mechanik - Instalace a upgrade na Windows 98/Me, Windows 2000 Professional a Windows XP - Správcovské operace pomocí grafického rozhraní i příkazového řádku - Optimalizace a vylaďování výkonu počítače - Řetězení zařízení SCSI - Instalace zvukových a grafických karet - Notebooky, kapesní počítače (PDA) a bezdrátové technologie - Správa tiskáren, připojování se k sítím a Internetu Obsah publikace plně odpovídá požadavkům světově uznávané zkoušky A+ asociace CompTIA, součásti renomovaného nezávislého certifikačního programu pokrývajícího celou oblast IT. Držitel certifikátu prokazuje základní schopnosti pro údržbu osobních počítačů; dosud jej získalo přes 500 000 techniků. Školení a zkoušky provádějí i vybraná školicí střediska v tuzemsku. Přiložené CD obsahuje souhrny látky a testy ke kapitolám knihy a užitečné utility pro techniky: Sisoft Sandra, MemTest86, Powerstrip, CDCheck a ATI Tray Tools. O autorovi: Mike Meyers je považován za jednoho z největších expertů na přípravu pro certifikaci v oblasti počítačů a počítačových sítí. Kromě této knihy vydal rovněž jednotlivé publikace k počítačovým sítím, hardwaru, operačním systémům a jazyku Java. Je oceňován pro svou schopnost precizně vysvětlovat technické detaily v široké škále témat. Publikace: Osobní počítač - Mike Meyer. Mike MeyersNázorný prů


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.