MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Mika Waltari: Město smutku a radosti

Ostatní z kategorie knihy

Mika Waltari: Město smutku a radosti

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788086026480

Publikace: Město smutku a radosti - Mika Waltari. Novela Město smutku a radosti se odehrává během jednoho jarního dne roku 1936 v Helsinkách. Sledujeme několik příběhů, zdánlivě izolovaných, které se však postupně začínají proplétat a jako barevné nitky vytvářejí fascinující obraz doby, kdy o Finsko a celou Evropu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85933
skladem

Jaké má kniha
Město smutku a radosti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Mika Waltari: Město smutku a radosti

Čerstvá hodnocení Mika Waltari: Město smutku a radosti

  • 5

Mirča D., 27. listopadu 2015

Krásná, silná, čtivá knížka, která naplní člověka dojmy od hlavy až k patě. Jednoduše nádhera.


Specifikace Mika Waltari: Město smutku a radosti

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 205 Kč

Město smutku a radosti - Mika Waltari Novela Město smutku a radosti se odehrává během jednoho jarního dne roku 1936 v Helsinkách. Sledujeme několik příběhů, zdánlivě izolovaných, které se však postupně začínají proplétat a jako barevné nitky vytvářejí fascinující obraz doby, kdy o Finsko a celou Evropu začínají bojovat dvě zrůdné ideologie. Představa lidských osudů jako částeček velikého obrazce se objevuje v řadě Waltariho děl. Vyjadřuje jeho přesvědčení, že život každého člověka je cenný, každý má na světě úkol » ... a dál?

Produkt Mika Waltari: Město smutku a radosti

Mika Waltari: Město smutku a radosti - parametry

Název produktu: Mika Waltari: Město smutku a radosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 205 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Město smutku a radosti - Mika Waltari. Novela Město smutku a radosti se odehrává během jednoho jarního dne roku 1936 v Helsinkách. Sledujeme několik příběhů, zdánlivě izolovaných, které se však postupně začínají proplétat a jako barevné nitky vytvářejí fascinující obraz doby, kdy o Finsko a celou Evropu začínají bojovat dvě zrůdné ideologie. Představa lidských osudů jako částeček velikého obrazce se objevuje v řadě Waltariho děl. Vyjadřuje jeho přesvědčení, že život každého člověka je cenný, každý má na světě úkol a poslání, byť si jich sám třeba není vědom. V novele se objevují charakteristická znamení doby – mohutný hospodářský rozvoj a na druhé straně krize, chudoba, snahy o rozvrácení stávajícího pokojného společenského řádu, ať přicházejí zleva nebo zprava, jaké bohužel vidíme i v současné Evropě. Zajímavější jsou však lidské osudy, které se v těch dobových kulisách odehrávají: dávný zločin, který se úspěšnému muži mučivě připomene ve chvíli, kdy to nejméně čeká, venkovan, který přišel o všechno a marně se snaží vybudovat si nový život, zoufalá láska bez budoucnosti... Jedno z Waltariho nejlepších a nejsilnějších děl vychází česky poprvé. Publikace: Město smutku a radosti - Mika Waltari. Hejkal - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem matná - 192 str. - ISBN: 978-80-86026-48-0 - Kniha


Recenze Mika Waltari: Město smutku a radosti

Mirča D., 27. listopadu 2015Krásná, silná, čtivá knížka, která naplní člověka dojmy od hlavy až k patě. Jednoduše nádhera.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Mika Waltari: Město smutku a radosti

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.