Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Miguel Ruiz: Čtyři dohody - pracovní kniha

Knihy naučná literatura

Miguel Ruiz: Čtyři dohody - pracovní kniha

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Proměňte svůj život v prožívání štěstí, opravdové svobody a lásky. Moudrost starých toltéků, kterou nám přináší Don Miguel Ruiz otvírá cestu k úplné vnitřní svobodě, zbavení se zavislosti na názorech a chování ostatních. Během čtení se sebou postupně uzavřete čtyři dohody - ujednání, která Vám přinesou úplný klid bez ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Čtyři dohody - pracovní..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miguel Ruiz: Čtyři dohody - pracovní kniha koupíte i tady

Specifikace Miguel Ruiz: Čtyři dohody - pracovní kniha

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 142 Kč

Proměňte svůj život v prožívání štěstí, opravdové svobody a lásky. Moudrost starých toltéků, kterou nám přináší Don Miguel Ruiz otvírá cestu k úplné vnitřní svobodě, zbavení se zavislosti na názorech a chování ostatních. Během čtení se sebou postupně uzavřete čtyři dohody - ujednání, která Vám přinesou úplný klid bez ohledu na vnější skutečnosti a budou znamenat naprostý obrat ve vztazích s ostatními lidmi. Nebudete nikoho soudit a nebudou se Vás už dotýkat soudy druhých lidí. Přestane Vás trápit marná snaha » ... a dál?

Produkt Miguel Ruiz: Čtyři dohody - pracovní kniha

Miguel Ruiz: Čtyři dohody - pracovní kniha - parametry

Název produktu: Miguel Ruiz: Čtyři dohody - pracovní kniha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Proměňte svůj život v prožívání štěstí, opravdové svobody a lásky. Moudrost starých toltéků, kterou nám přináší Don Miguel Ruiz otvírá cestu k úplné vnitřní svobodě, zbavení se zavislosti na názorech a chování ostatních. Během čtení se sebou postupně uzavřete čtyři dohody - ujednání, která Vám přinesou úplný klid bez ohledu na vnější skutečnosti a budou znamenat naprostý obrat ve vztazích s ostatními lidmi. Nebudete nikoho soudit a nebudou se Vás už dotýkat soudy druhých lidí. Přestane Vás trápit marná snaha někoho změnit. Čtyři dohody Vám odhalí chybnost obecného společenského programu - tedy obecných názoru a způsobu myšlení, které nás připravují o radost a způsobují nám utrpení. Opustíte zajeté koleje, do kterých Vás dostala výchova doma, ve škole i ve společnosti, která je příčinnou většiny lidského trápení. Pochopíte, že vše je založeno buď na lásce nebo na strachu a že většina toho, co nás doposud řídilo, je právě strach. Dnes už legendární kniha Kniha Čtyři dohody je světový bestseller a její poslání se stalo pro mnoho lidí způsebem života. Navazuje na ní "Čtyři dohody - pracovní kniha", která je průvodcem na cestě uplatňování zásad v denodenním životě. Rok za rokem vyprodává Jaroslav Dušek s hrou čtyři dohody divadlo Na Lávce. Don Miguel Ruiz je vyhledávaným řečníkem a učitelem a cestuje a přednáší po celém světě. Až přijmete čtyři dohody, změníte svůj přístup prakticky ke všem mezilidským vztahům, vymaníte se z manipulace, z citového vydírání, z obavy co si budou myslet ostatní. Zdroj, ze kterého pramení všechny Vaše vztahy a rozhodnutí se změní - nebudou už založeny na strachu, ale budou vycházet z lásky. Pocítíte úplnou svobodu a naplní Vás radost. Čtyři dohody - Pracovní kniha - Ruiz Don Miguel. Tato kniha je nástrojem transformace, který vás dovede k tomu, že přestanete odsuzovat sami sebe a začnete žít novým životem. Z této knihy se dozvíte: jak překonat domestikaci, která vás udržuje v otroctví, jak obnovit svou víru a posílit vůli a moc slova i jak se stát pánem svého vlastního života. Budete-li imunní proti názorům a činům druhých, nebudete zbytečně trpět. Nedělejte ukvapené závěry. Nebojte se klást otázky a vyjadřovat to, co opravdu chcete. Vyjadřujte se srozumitelně, abyste se vyhnuli zbytečným nedorozuměním, zármutku a dramatu. Už jen dodržování této dohody vám pomůže změnit život. Čtyři dohody seznámily čtenáře s jednoduchým, ale mocným kódem chování, které vám pomůže dosáhnout osobní svobodu a opravdové štěstí. Tato další kniha vás dovede ještě dál na cestě k obnovení vědomí a moudrosti vašeho autentického já. Knihu si musí přečíst nejen ti, kterým se líbila Miguelova první kniha, ale také ti, kteří se chtějí zbavit utrpení a kteří chtějí žít v přirozeném lidském stavu: štěstí. Čtyři dohody - Pracovní kniha - Ruiz Don Miguel od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.