Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Miguel de Cervantes: Don Quiote de La Mancha (nezkrácená verze)

Próza - beletrie

Miguel de Cervantes: Don Quiote de La Mancha (nezkrácená verze)

Hodnocení: 1x
 • 4

Cesta bohyně válečnice - Heather Ash Amara Chtějte se stát ženou, kterou byste měla být  Kniha Cesta bohyně válečnice se za velmi krátkou dobu stala mnohem víc, než jen knihou. Jejich deset lekcí inspirovalo tisíce žen po celém světě k odvaze získat zpět svou sílu, vášeň a svobodu. V tomto ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Jaké má kniha
Cesta bohyně válečnice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miguel de Cervantes: Don Quiote de La Mancha (nezkrácená verze) koupíte i tady

Specifikace Miguel de Cervantes: Don Quiote de La Mancha (nezkrácená verze)

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 155 Kč

V malé španělské vesnici na náhorní plošině La Mancha žil chudý šlechtic, který se nazýval Quijana. Měl dvě velké vášně – lov a četbu rytířských eposů. To druhé mu dokonce zabíralo tolik času, že neje ... a dál?

Produkt Miguel de Cervantes: Don Quiote de La Mancha (nezkrácená verze)

Miguel de Cervantes: Don Quiote de La Mancha (nezkrácená verze) - parametry

Název produktu: Miguel de Cervantes: Don Quiote de La Mancha (nezkrácená verze)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 270 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Cesta bohyně válečnice - Heather Ash Amara Chtějte se stát ženou, kterou byste měla být  Kniha Cesta bohyně válečnice se za velmi krátkou dobu stala mnohem víc, než jen knihou. Jejich deset lekcí inspirovalo tisíce žen po celém světě k odvaze získat zpět svou sílu, vášeň a svobodu. V tomto napjatě očekávaném pokračování Cesta bohyně válečnice jde autorka  hlouběji a odhaluje další tři pilíře Bohyně válečnice, které ženám pomohou putovat dále po této posvátné cestě: moudrost, autenticita a oslava.
 • Moudrost vzniká přirozeně, když se učíme naslouchat. Nejde o hlasy v naší hlavě, ale hlasy v našich buňkách, našeho přirozeného rozumu a našeho kreativního já.
 • Autenticita objímá naši zranitelnost, hloupost a vlastní všechny naše superschopnosti. Přijímá vše, jak to je, a ne jak by to mělo být.
 • Oslava je důležitá po celou dobu. Slavit je třeba i ty největší porážky. Při zkoumání těchto tří pilířů se Amara ponoří do témat, jako je odpuštění, vztahy a nalezení vnitřního klidu. Naučíte se získat a udržet emocionální rovnováhu, pěstovat sebeúctu a cvičit upřímnou komunikaci. Tato kniha je – stejně jako předešlá – plná cvičení a pozorování, které vám pomohou integrovat cestu bohyně válečnice do vašeho každodenního života. Chtějte se stát ženou, kterou byste měla být. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od Omega naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

  V malé španělské vesnici na náhorní plošině La Mancha žil chudý šlechtic, který se nazýval Quijana. Měl dvě velké vášně - lov a četbu rytířských eposů. To druhé mu dokonce zabíralo tolik času, že nejednou zapomněl vyrazit na hon a o své panství se už skoro vůbec nestaral. Nakonec ho svět velkých hrdinů, překrásných žen a sladkých milostných románků ovládl tak, že vyčistil svou zrezivělou zbroj, vyhřebelcoval stařičkého dýchavičného koně a se sluhou bez špetky fantazie se rozhodl vyrazit do světa šířit rytířskou slávu jako Don Quijote de la Mancha. Kniha, která popisuje jeho neuvěřitelné příběhy, výrazně ovlivnila evropskou literaturu. A slovní spojení jako "boj s větrnými mlýny" či "donkichotství" se dostala do obecného povědomí a v běžné řeči se používají dodnes.

  Úryvek

  „Příteli, podívej, osud je nám příznivější, než jsem myslel, protože tam stojí čtyřicet obrů, a s nimi hodlám svést boj, obohatit se hojnou kořistí a navíc dobýt velké slávy. Bude určitě velmi záslužné a milé Bohu vyhladit tyto netvory ze země.“

„Kdepak jsou ti obři?“ ptal se udivený Sancho, neviděl víc než nevinné větrné mlýny.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.