Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Migralgin 20 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Migralgin 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Obsahuje tři účinné látky, které společně působí silněji a rychleji proti bolesti hlavy a migréně. - 1. Co je přípravek Migralgin a k čemu se používá Přípravek Migralgin je analgetikum (k tlumení bolesti), antipyretikum (k potlačení horečky) a nesteroidní antiflogistikum (nesteroidní lék proti zánětu). Migralgin ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90046
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Migralgin 20 tablet koupíte i tady

Specifikace Migralgin 20 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 68 Kč

Přípravek Migralgin je analgetikum (k tlumení bolesti), antipyretikum (k potlačení horečky) a nesteroidní antiflogistikum (nesteroidní lék proti zánětu). Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Migralgin 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Migralgin 20 tablet - parametry

Název produktu: Migralgin 20 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 68 Kč
Maximální cena: 82 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obsahuje tři účinné látky, které společně působí silněji a rychleji proti bolesti hlavy a migréně. - 1. Co je přípravek Migralgin a k čemu se používá Přípravek Migralgin je analgetikum (k tlumení bolesti), antipyretikum (k potlačení horečky) a nesteroidní antiflogistikum (nesteroidní lék proti zánětu). Migralgin obsahuje 3 léčivé látky: paracetamol, kyselinu acetylsalicylovou a kofein. Paracetamol ulevuje od bolesti a snižuje horečku. Kyselina acetylsalicylová ulevuje od bolesti, snižuje horečku a má protizánětlivé účinky. Kofein potlačuje příznaky únavy a podporuje duševní činnost a výkonnost. Kofein zkracuje nástup účinku paracetamolu a kyseliny acetylsalicylové a zesiluje také jejich účinky. Tato kombinace léčivých látek je mnohem účinnější než použití těchto látek (paracetamolu nebo kyseliny acetylsalicylové nebo kofeinu) jednotlivě, případně v dvojkombinaci (paracetamol a kyselina acetylsalicylová). Při kombinaci uvedených tří léčivých látek se snižuje počet přípravků potřebných ke zvládnutí bolesti. Přípravek Migralgin je určen k použití u dospělých a dospívajících ve věku 12 let a starších k léčbě: akutní bolesti hlavy při záchvatech migrény s aurou nebo bez aury, tenzní bolesti hlavy. Migréna může být doprovázena dalšími symptomy, jako jsou pocit nevolnosti nebo nevolnost (nauzea nebo zvracení) a citlivost na světlo a zvuk. Záchvaty migrény se mohou ohlašovat předem v podobě aury (varující pocit, který obvykle zahrnuje poruchy vidění, jako jsou světelné záblesky, klikaté čáry, hvězdy nebo vlny). Tenzní bolest hlavy je nejčastějším typem bolesti hlavy. Bolest je často popisována jako neustálý tlak, jako kdyby Vaše hlava byla ve svěráku, a je často přítomná v obou polovinách hlavy současně. Pokud se do 3–4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Migralgin užívat Neužívejte přípravek Migralgin: jestliže jste alergický(á) na paracetamol, kyselinu acetylsalicylovou, kofein nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6), salicyláty nebo jiné nesteroidní protizánětlivé léky (které snižují bolest, horečku nebo zánět), jestliže máte nebo jste kdy měl/a žaludeční vředy nebo vřed ve střevě, jestliže máte závažné zhoršení srdeční činnosti, jestliže trpíte zvýšenou krvácivostí, jestliže také užíváte 15 mg nebo více methotrexátu týdně (lék k léčbě revmatoidní artritidy, lupénky nebo různých typů rakoviny), jestliže jste v posledním trimestru těhotenství, jestliže jste mladší 17 let a současně máte horečku (viz bod 3 – Použití u dětí a dospívajících). Upozornění a opatření Před užitím přípravku Migralgin se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem, jestliže: máte bronchiální astma (dýchací obtíže), sennou rýmu, otok nosní sliznice (nosní polypy) nebo jiné alergické problémy; máte nebo jste kdy měl/a žaludeční nebo zažívací potíže, vředy, krvácení (můžete být nemocný/á a Vaše stolice může obsahovat krev nebo tmavé částečky, které vypadají


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.