Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Michel Faber: Pod kůží

Próza - beletrie

Michel Faber: Pod kůží

Hodnocení: 1x
  • 4

Isserley vyjíždí denně z farmy ve své červené toyotě a křižuje silnici Skotskou vysočinou. Hledá stopaře - zásadně muže. Nezáleží na věku, chlapík musí být urostlý a svalnatý: vhodný je osamocený či rozvedený, bezdětný a nezaměstnaný. Mladá žena ale nevyhledává sexuální dobrodružství. "Ulovené" chlapíky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Pod kůží
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michel Faber: Pod kůží koupíte i tady

Specifikace Michel Faber: Pod kůží

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 208 Kč

Isserley vyjíždí denně z farmy ve své červené toyotě a křižuje silnici Skotskou vysočinou. Hledá stopaře - zásadně muže. Nezáleží na věku, chlapík musí být urostlý a svalnatý: vhodný je osamocený či r ... a dál?

Produkt Michel Faber: Pod kůží

Michel Faber: Pod kůží - parametry

Název produktu: Michel Faber: Pod kůží
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 265 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Isserley vyjíždí denně z farmy ve své červené toyotě a křižuje silnici Skotskou vysočinou. Hledá stopaře - zásadně muže. Nezáleží na věku, chlapík musí být urostlý a svalnatý: vhodný je osamocený či rozvedený, bezdětný a nezaměstnaný. Mladá žena ale nevyhledává sexuální dobrodružství. "Ulovené" chlapíky odveze na farmu a vyráží na nový lov. S těly mužů se pak děje něco neobvyklého… Mistrně napsaný příběh s prvky sci-fi má blízko k sychologickému románu stejně jako k hororu. Autor přichází s podobenstvím, při němž běhá mráz po zádech, okamžiky hrůzy se střídají s vytříbeným černým humorem. Dokonale vystavěný románový děj nás pomalu vtahuje do svých útrob, svého mystéria - co se vlastně odehrává za vraty Ablachovy farmy? Ukázka z textu Když kolem stopaře poprvé projížděla, všimla si, že je to muž, poměrně vysoký s širokými rameny, neformálně oblečený. Měl zdvižený palec i ukazováček, ale jaksi ochable, jako by tu už čekal celé věky. Nebo možná jen nechtěl vypadat příliš dychtivě.  Cestou zpátky zaznamenala, že je docela mladý a vlasy má zastřižené velice nakrátko oblíbeným skotským stylem připomínajícím trestance. Oblečení měl bezvýrazné, blátivé barvy. To, co se pod ním skrývalo, impozantně vyplňovalo jeho bundu; potřebovala se ovšem ještě přesvědčit, zda je vyplněná svaly nebo tukem.  Když se k němu naposledy blížila, uvědomila si, že je doopravdy mimořádně urostlý. Upřeně se na ni díval a pravděpodobně si vzpomínal, že ji už jednou před několika minutami viděl, protože kromě ní tu mnoho aut neprojelo. Přesto na ni nemával o nic naléhavěji, jen držel ruku líně nataženou. Žebrání nebylo v jeho stylu.  Zpomalila a zastavila těsně před ním.  „Naskočte si,“ vyzvala ho.  „Fajn,“ utrousil nonšalantně, když se uveleboval na sedadle spolujezdce.  Jen z tohohle jediného slova, proneseného bez úsměvu navzdory tomu, že na něm pracovaly tytéž obličejové svaly, které se roztahují v úsměv, se už o něm Isserley něco dozvěděla. Byl to ten typ muže, který se musí nějak vyhnout poděkování, jako by vděk byl nějakou pastí. V jeho světě neexistovalo nic, co by Isserley mohla udělat tak, aby se stal jejím dlužníkem; všechno pro něj bylo naprosto přirozené. Zastavila a vzala ho do auta na okraji silnice, tak fajn. Proč ne? Poskytovala mu zdarma službu, za kterou by si taxík naúčtoval pořádnou sumu, a on jí za to řekl „fajn“, jako by s ním popíjela někde v hospodě a prokázala mu nějakou bezvýznamnou bezděčnou pozornost, třeba k němu přisunula popelník. Isserley, mladá žena s obrovským poprsím a neskutečně silnými brýlemi, vyjíždí každý den z farmy ve své červené toyotě a křižuje silnici A9 vedoucí skotskou vysočinou. Každý den, za každého počasí, vyráží do práce. Isserley hledá stopaře - zásadně bere muže a jen takové, kteří vypadají "nadupaně" a působí osamoceně. Tyhle okolnosti jsou klíčové. Kdo by však očekával, že s nimi Isserley podniká různá sexuální dobrodružství, bude zklamán. S těmi, pro které se rozhodne, přijíždí na farmu; tam je ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.