Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michal Radvan: Zdanění majetku v Evropě

Učebnice/Odborná literatura

Michal Radvan: Zdanění majetku v Evropě

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Zdanění majetku v Evropě - Radvan Michal. Publikace komplexně informuje o majetkových daních v České republice a v Evropě, pričemž českou právní úpravu komparuje s regulací v dalších evropských zemích. Po úvodní části, referující o teorii majetkových daní a jejich historii, se věnuje jednotlivým ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Michal Radvan: Zdanění majetku v Evropě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 371 Kč

Publikace komplexně informuje o majetkových daních v České republice a v Evropě, pričemž českou právní úpravu komparuje s regulací v dalších evropských zemích. Po úvodní části, referující o teorii maj ... a dál?

Produkt Michal Radvan: Zdanění majetku v Evropě

Michal Radvan: Zdanění majetku v Evropě - parametry

Název produktu: Michal Radvan: Zdanění majetku v Evropě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 371 Kč
Maximální cena: 374 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Zdanění majetku v Evropě - Radvan Michal. Publikace komplexně informuje o majetkových daních v České republice a v Evropě, pričemž českou právní úpravu komparuje s regulací v dalších evropských zemích. Po úvodní části, referující o teorii majetkových daní a jejich historii, se věnuje jednotlivým konstrukčním prvkům (předmět zdanění a osvobození od daně, poplatník daně, princip výpočtu daně, správa daně) daně z nemovitostí, daní dědické, darovací a z převodu nemovitostí, silniční daně a dalších majetkových daní a poplatků. Publikace je zpracována podle aktuální právní úpravy k 1. 1. 2007. Jedná se o jedinou a v České republice ojedinělou publikaci, která je doplněna množstvím schémat a tabulek, a také přehledy literatury, judikatury a souvisejících právních předpisů. Užitečné informace jsou určeny odborníkům z praxe, tedy daňovým poradcům, pracovníkům obcí a krajů, státních orgánů, ale také akademickým pracovníkům, studentům SŠ a VŠ a v neposlední řadě i majitelům zdaňovaného majetku. Publikace: Zdanění majetku v Evropě - Radvan Michal. Zdanění majetku v Evropě EPH54 - Edice: Beckova edice právo a hospodářství - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu Michal RadvanC.H.BECK, edice Beckova edice právo a hospodářstvíKniha, čeština, 386 stran Autor knihy Michal Radvan, Vydavatelstvo C.H.BECK


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.