MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Michal Kubát, Tomáš Lebeda: O komparativní politologii a současné české politice

Knihy naučná literatura

Michal Kubát, Tomáš Lebeda: O komparativní politologii a současné české politice

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024624792

O komparativní politologii a současné české politice – Miroslavu Novákovi k šedesátinám - Michal Kubát, Tomáš Lebeda. Český politolog a univerzitní profesor Miroslav Novák oslavil v roce 2013 své šedesátiny, a právě proto se v této knize sešli představitelé mladší a střední generace českých politologů, aby mu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73893

Jaké má kniha
O komparativní politolo..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Michal Kubát, Tomáš Lebeda: O komparativní politologii a současné české politice

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 151 Kč

Český politolog a univerzitní profesor Miroslav Novák oslavil v roce 2013 své šedesátiny, a právě proto se v této knize sešli představitelé mladší a střední generace českých politologů, aby mu vyjádřili svou úctu. Někteří z nich byli přímými žáky Miroslava Nováka, jiní nikoli, všichni se však k Novákovi hlásí, někteří jako ke svému vzoru, jiní jako k vynikajícímu a podnětnému politologovi, který svým dílem výrazně ovlivnil současnou českou politologii. Jedná se o politologii nenormativní, empirickou, komparativní, » ... a dál?

Produkt Michal Kubát, Tomáš Lebeda: O komparativní politologii a současné české politice

Výrobek Michal Kubát, Tomáš Lebeda: O komparativní politologii a současné české politice neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty.

Michal Kubát, Tomáš Lebeda: O komparativní politologii a současné české politice - parametry

Název produktu: Michal Kubát, Tomáš Lebeda: O komparativní politologii a současné české politice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 151 Kč
Maximální cena: 162 Kč
Ušetríte až: 11 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

O komparativní politologii a současné české politice – Miroslavu Novákovi k šedesátinám - Michal Kubát, Tomáš Lebeda. Český politolog a univerzitní profesor Miroslav Novák oslavil v roce 2013 své šedesátiny, a právě proto se v této knize sešli představitelé mladší a střední generace českých politologů, aby mu vyjádřili svou úctu. Někteří z nich byli přímými žáky Miroslava Nováka, jiní nikoli, všichni se však k Novákovi hlásí, někteří jako ke svému vzoru, jiní jako k vynikajícímu a podnětnému politologovi, který svým dílem výrazně ovlivnil současnou českou politologii. Jedná se o politologii nenormativní, empirickou, komparativní, aronovskou, duvergerovskou a sartoriánskou, politologii, která si zakládá na ověřitelnosti faktů, jejich logické a nestranné analýze, na nalézání příčin a následků věcí, politologii, která vychází z ujasněných teoretických pojmů a koncepcí, která stojí na zřetelných argumentech a správnosti myšlení. V neposlední řadě je to také politologie, která usiluje o sdělnost svých závěrů, tj. o tolik potřebnou a, bohužel, zdaleka ne vždy samozřejmou srozumitelnost výkladu. O komparativní politologii a současné české politice – Miroslavu Novákovi k šedesátinám - Michal Kubát, Tomáš Lebeda od nakladatelství Karolinum v kategorii | Politologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Michal Kubát, Tomáš Lebeda: O komparativní politologii a současné české politice

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.