Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Michal Kaplánek: Volný čas a jeho význam ve výchově

Knihy

Michal Kaplánek: Volný čas a jeho význam ve výchově

Hodnocení: 0x
  • 4

Kolektivní monografie, jejímiž autory jsou odborníci z Katedry pedagogiky Teologické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, nabízí teoretický základ pro pedagogický výzkum volného času. Nabízí přitom odpovědi na otázky, které autoři považují za zásadní, jako například: Jak prožívá člověk čas svého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76423
skladem

Jaké má kniha
Volný čas a jeho význam..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Kaplánek: Volný čas a jeho význam ve výchově koupíte i tady

Specifikace Michal Kaplánek: Volný čas a jeho význam ve výchově

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 210 Kč

Kolektivní monografie, jejímiž autory jsou odborníci z Katedry pedagogiky Teologické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, nabízí teoretický základ pro pedagogický výzkum volného času. ... a dál?

Produkt Michal Kaplánek: Volný čas a jeho význam ve výchově

Michal Kaplánek: Volný čas a jeho význam ve výchově - parametry

Název produktu: Michal Kaplánek: Volný čas a jeho význam ve výchově
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kolektivní monografie, jejímiž autory jsou odborníci z Katedry pedagogiky Teologické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, nabízí teoretický základ pro pedagogický výzkum volného času. Nabízí přitom odpovědi na otázky, které autoři považují za zásadní, jako například: Jak prožívá člověk čas svého života a jaké místo má v něm volný čas? Jaké výzvy z toho plynou pro pedagogy volného času? V čem je možné navázat na českou, resp. československou tradici výchovy mimo vyučování a v čem bychom ji měli překročit? Jakými principy a zásadami se má řídit pedagog, aby pomohl dětem, mládeži a dospělým, aby uměli využít potenciálu svobody, který se skrývá ve volném čase? Volný čas a jeho význam ve výchově - Michal Kaplánek od authora Michal Kaplánek a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.