Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Michal Burda: Vesmír v nás III.díl

Knihy naučná literatura

Michal Burda: Vesmír v nás III.díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Ve třetím díle svého rozhovoru se čtenáři s podtitulem "Obecný lék na bolest a utrpení jednotlivce i světa" Michal Burda pokračuje v seznámení s vesmírnými zákonitostmi a Cestě za životem ve zdraví a radosti. Opět oslovuje Ženu, ale jako tvořivý a láskou nadaný princip v nás, jemuž se v novém tisíciletí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Burda: Vesmír v nás III.díl koupíte i tady

Specifikace Michal Burda: Vesmír v nás III.díl

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 111 Kč

Ve třetím díle svého rozhovoru se čtenáři s podtitulem Obecný lék na bolest a utrpení jednotlivce i světa Michal Burda pokračuje v seznámení s vesmírnými zákonitostmi a Cestě za životem ve zdraví a r ... a dál?

Produkt Michal Burda: Vesmír v nás III.díl

Michal Burda: Vesmír v nás III.díl - parametry

Název produktu: Michal Burda: Vesmír v nás III.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 111 Kč
Maximální cena: 233 Kč
Ušetríte až: 122 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Ve třetím díle svého rozhovoru se čtenáři s podtitulem "Obecný lék na bolest a utrpení jednotlivce i světa" Michal Burda pokračuje v seznámení s vesmírnými zákonitostmi a Cestě za životem ve zdraví a radosti. Opět oslovuje Ženu, ale jako tvořivý a láskou nadaný princip v nás, jemuž se v novém tisíciletí otevírají netušené obzory. Svým laskavým, tu fejetonistickým, tam konverzačním stylem váží zkušenosti své i jiných, aby vás uvedl k prožitku radosti v každém okamžiku života a k probuzení vesmírné lásky.

Ing. Michal Burda - Chápe vesmír jako celistvý, , dýchající organismus, jako samostatnou entitu a živou bytost. Chápe, že Vesmír se stará o každého člověka a dá mu všechno, co potřebuje v pravý čas. Jméno Michala Burdy je spojeno se založením Kruhu přátel Vodnářského věku s posláním probudit širokou veřejnost ke zlepšení mezilidských vztahů a etiky na všech úrovních života společnosti. S Vlastimilem Markem se stal spoluiniciátorem celonárodních Úplňkových a Slunovratových meditací pro osvobození Lásky srdcích lidí a spolu s manželkou objevil „mantru českého národa“ Lásko Bože Lásko. V jeho vizi se Praha i celá Česká zem ve Věku Vodnáře stane místem laskavých lidí a duchovním centrem Evropy. Stal se „českým duchovním klasikem“, kterému se podařilo vytvořit inspirující odkaz a podat zprávu o Cestě, od níž není možné se odchýlit. Jeho myšlenky mají půvab i skromnost všedního Slova; zaznívá v nich vědomí vlastní nedokonalosti a pokory, jeho životní zkušenost je však neodolatelnou inspirací pro všechny ostatní.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.