Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Michaela Tureckiová: Klíč k účinnému vedení lidí

Knihy

Michaela Tureckiová: Klíč k účinnému vedení lidí

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Klíč k účinnému vedení lidí - Tureckiová Michaela. Propojení toho nejlepšího, co nabízí teorie a praxe leadershipu, obohacená o poznatky dalších disciplín a zkušenosti z praxe vedení lidí v českých podmínkách. To vše nabízí kniha renomované české autorky, PhDr. Michaely Tureckiové. Sama o své publikaci napsala: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Klíč k účinnému vedení ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Michaela Tureckiová: Klíč k účinnému vedení lidí

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 143 Kč

Propojení toho nejlepšího, co nabízí teorie a praxe leadershipu, obohacená o poznatky dalších disciplín a zkušenosti z praxe vedení lidí v českých podmínkách. To vše nabízí kniha renomované české autorky, PhDr. Michaely Tureckiové. Sama o své publikaci napsala: „…základním cílem knihy není formulace vizí a poslání. Mnohem spíše se snaží dát faktický obsah dobře známé a dnes již zprofanované větě ‚Lidé jsou naším největším bohatstvím? a pomoci vedoucím zaměstnancům najít jejich vlastní – nikoli univerzální – klíč k » ... a dál?

Produkt Michaela Tureckiová: Klíč k účinnému vedení lidí

Michaela Tureckiová: Klíč k účinnému vedení lidí - parametry

Název produktu: Michaela Tureckiová: Klíč k účinnému vedení lidí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 187 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Klíč k účinnému vedení lidí - Tureckiová Michaela. Propojení toho nejlepšího, co nabízí teorie a praxe leadershipu, obohacená o poznatky dalších disciplín a zkušenosti z praxe vedení lidí v českých podmínkách. To vše nabízí kniha renomované české autorky, PhDr. Michaely Tureckiové. Sama o své publikaci napsala: „…základním cílem knihy není formulace vizí a poslání. Mnohem spíše se snaží dát faktický obsah dobře známé a dnes již zprofanované větě ‚Lidé jsou naším největším bohatstvím? a pomoci vedoucím zaměstnancům najít jejich vlastní – nikoli univerzální – klíč k účinnému způsobu práce s lidmi, který povede nejen k rozvoji výkonnosti zaměstnanců, ale také k vytváření, rozvíjení a udržení a udržení pozitivních vztahů v organizaci. Klíč k účinnému vedení lidí - Tureckiová Michaela od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii Management, Marketing | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Odemkněte potenciál svých spolupracovníků. Praktická příručka pro všechny, kteří chtějí zlepšit způsob, jímž vedou své spolupracovníky, a zlepšit své vztahy s nimi prostřednictvím účinné motivace a efektivní komunikace. Je určena všem vedoucím pracovníkům (manažerům, administrátorům i týmovým vedoucím), kteří se nebojí hledat vlastní a originální způsoby práce s lidmi. Stručné teoretické vstupy ukazují na provázanost mezi leadershipem, motivováním a sociální komunikací a odkazují na nejnovější trendy vedení lidí v různým typech organizací. Na zobecněných i zcela konkrétních příkladech z praxe ukazuje, jak se zorientovat v nových podmínkách, které prostředí a lidé v něm vytvářejí pro podnikání i neziskový sektor.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.