Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michael Kofler, Steve Suehring: PHP5 a MySQL5

Učebnice/Odborná literatura

Michael Kofler, Steve Suehring: PHP5 a MySQL5 cena od 0 Kč

Michael Kofler, Steve Suehring: PHP5 a MySQL5

Hodnocení: 1x
  • 4

Interaktivní prvky WWW stránek a vlastní webové aplikace už nejsou díky této publikaci zapovězeny ani úplným začátečníkům. Praktický výukový průvodce vás krok za krokem provede základy vývoje v JavaScriptu. Své vědomosti a dovednosti budete zdokonalovat postupně na praktických příkladech a bez zbytečné teorie. Pomocí ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Michael Kofler, Steve Suehring: PHP5 a MySQL5 - parametry

Název produktu: Michael Kofler, Steve Suehring: PHP5 a MySQL5
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Interaktivní prvky WWW stránek a vlastní webové aplikace už nejsou díky této publikaci zapovězeny ani úplným začátečníkům. Praktický výukový průvodce vás krok za krokem provede základy vývoje v JavaScriptu. Své vědomosti a dovednosti budete zdokonalovat postupně na praktických příkladech a bez zbytečné teorie. Pomocí výukových cvičení se snadno naučíte přesně to, co potřebujete pro tvorbu vlastních webových aplikací v JavaScriptu. S knihou mimo jiné zvládnete: - Psát kód JavaScriptu v textovém editoru či vývojovém prostředí - Porozumět šesti datovým typům JavaScriptu a pracovat s nimi - Vytvářet podmínky, cykly a vlastní funkce - Používat objektový model dokumentu (DOM) k tvorbě či změně elementů HTML - Kontrolovat vstupní data formulářů a odpovídat na ně - Vytvářet efekt přechodu mezi obrázky - Naprogramovat interaktivní prezentaci obrázků či fotografií - Používat JavaScript ke změně kaskádových stylů (CSS) - Vyvíjet interaktivní webové aplikace pomocí Ajaxu Na konci kapitol najdete cvičení, v nichž si můžete ihned ověřit nabyté znalosti. Všechny zdrojové kódy byly pečlivě lokalizovány do češtiny a okomentovány, takže se v nich snadno vyznají i úplní začátečníci. Čtenáři si mohou z webové stránky knihy na adrese http://knihy.cpress.cz/k1615 stáhnout balík s kódy všech příkladů a cvičení použitých v knize. O autorovi: Steve Suehring je mezinárodním konzultantem píšícím o programování, bezpečnosti, sítích a administraci operačních systémů. Vystupuje na konferencích a jako redaktor působil také v několika populárních technologických časopisech.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.