Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Michael Kerrigan: Zprávy z minulosti

Knihy

Michael Kerrigan: Zprávy z minulosti

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Zprávy z minulosti - Písemné památky starověkých civilizací - Michael Kerrigan. Kniha obsahuje sedm oddílů věnovaných hlavním kulturám starověku: Mezopotámii, Egyptu, Palestině, Persii, Řecku, Féničanům a Etruskům, a nakonec Římanům. Uvnitř se nachází přes 200 fotografií starověkých stél, palácových ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8848
skladem

Jaké má kniha
Zprávy z minulosti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Michael Kerrigan: Zprávy z minulosti

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 349 Kč

Kniha obsahuje sedm oddílů věnovaných hlavním kulturám starověku: Mezopotámii, Egyptu, Palestině, Persii, Řecku, Féničanům a Etruskům, a nakonec Římanům. Zprávy z minulosti (Michael Kerrigan) - Kniha obsahuje sedm oddílů věnovaných hlavním kulturám starověku: Mezopotámii, Egyptu, Palestině, Persii, Řecku, Féničanům a Etruskům, a nakonec Římanům. Uvnitř se nachází přes 200 fotografií starověkých stél, palácových nápisů, ukázek klínového písma, chrámových textů, textů na svitcích, ale i na střepech keramiky a na » ... a dál?

Produkt Michael Kerrigan: Zprávy z minulosti

Michael Kerrigan: Zprávy z minulosti - parametry

Název produktu: Michael Kerrigan: Zprávy z minulosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Zprávy z minulosti - Písemné památky starověkých civilizací - Michael Kerrigan. Kniha obsahuje sedm oddílů věnovaných hlavním kulturám starověku: Mezopotámii, Egyptu, Palestině, Persii, Řecku, Féničanům a Etruskům, a nakonec Římanům. Uvnitř se nachází přes 200 fotografií starověkých stél, palácových nápisů, ukázek klínového písma, chrámových textů, textů na svitcích, ale i na střepech keramiky a na zdech. Texty nám představují všechny stránky života ve starověku, od válečných tažení přes zákony a dedikace až po lékařské předpisy, jídelní lístky či politickou propagandu. Publikace: Zprávy z minulosti - Písemné památky starověkých civilizací - Michael Kerrigan. Michael KerriganUNIVERSUM 2011Kniha, čeština, 224 stranPísemné památky starověkých civilizací


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.