Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Michael Kerrigan: Řím - Lidé starověku: co nám o sobě řekli

Knihy naučná literatura

Michael Kerrigan: Řím - Lidé starověku: co nám o sobě řekli

Hodnocení: 1x
  • 4

Lidé starověku: co nám o sobě řekli. Starověká římská civilizace trvala téměř tisíc let. V době, kdy dosáhla vrcholu, sahala římská říše od Británie na severozápadě Evropy po Egypt a Sýrii na Středním východě. Svět starověkých Římanů ožívá v nápisech různého data – od raného období římské republiky až po poslední dny ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Řím - Lidé starověku: ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michael Kerrigan: Řím - Lidé starověku: co nám o sobě řekli koupíte i tady

Specifikace Michael Kerrigan: Řím - Lidé starověku: co nám o sobě řekli

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 74 Kč

Starověká římská civilizace trvala téměř tisíc let. V době, kdy dosáhla vrcholu, sahala římská říše od Británie na severozápadě Evropy po Egypt a Sýrii na Středním východě. Svět starověkých Římanů oží ... a dál?

Produkt Michael Kerrigan: Řím -  Lidé starověku: co nám o sobě řekli

Michael Kerrigan: Řím - Lidé starověku: co nám o sobě řekli - parametry

Název produktu: Michael Kerrigan: Řím - Lidé starověku: co nám o sobě řekli
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 222 Kč
Ušetríte až: 148 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Lidé starověku: co nám o sobě řekli. Starověká římská civilizace trvala téměř tisíc let. V době, kdy dosáhla vrcholu, sahala římská říše od Británie na severozápadě Evropy po Egypt a Sýrii na Středním východě. Svět starověkých Římanů ožívá v nápisech různého data – od raného období římské republiky až po poslední dny existence římské říše. Nápisy jsou vyryty do bronzových destiček nebo vytesány do kamenných tabulek, pohřebních stél, ale třeba i schodů v hledišti amfiteátru. Pocházejí z míst od sebe tak vzdálených, jako jsou Pompeje v Itálii, Cádiz ve Španělsku, Arykanda v Turecku nebo Palmýra v Sýrii. Zaznamenávají slova a činy politiků, vojáků, kněží, gladiátorů i prostých lidí a vypovídají o věcech tak rozmanitých, jako je žal nad ztrátou blízké osoby, náboženské obřady, politické přesvědčení, vojenská vítězství, stavební projekty – anebo jídelní lístek, na nějž lákaly hosty číšnice v pompejském hostinci. O autorovi Michael Kerrigan v posledních dvaceti letech napsal desítky knih pro děti a mládež – například cyklus čtyř publikací The Ancients in Their Own Words (Lidé starověku: co nám o sobě řekli) (2008) a knížku Ancient Greece and the Mediterranean (Starověké Řecko a Středomoří), která posloužila jako předloha pro jednu část seriálu BBC o starověkých civilizacích. Píše také fejetony, recenze knih a novinové články, například pro deník Scotsman a Times Literary Supplement (týdenní literární přílohu deníku The Times). Žije v hlavním městě Skotska Edinburghu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.