Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Michael Kardos: Dřív než ji najde

Knihy

Michael Kardos: Dřív než ji najde

Hodnocení: 0x
  • 4

Dřív než ji najde - Michael Kardos Všichni v poklidném městečku Silver Bay na pobřeží v Jersey ten příběh znají: jednohonedělního večera v září 1991 uspořádal Ramsey Miller večírek pro sousedy, a potom zavraždil svou krásnou ženu a tříletou dceru. Všichni se ale pletou. Dcera unikla. Teď už jí bude osmnáct a má plné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.12765
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Dřív než ji najde
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michael Kardos: Dřív než ji najde koupíte i tady

Specifikace Michael Kardos: Dřív než ji najde

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 132 Kč

Kniha – autor Michael Kardos, 368 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Všichni v poklidném městečku Silver Bay na pobřeží v Jersey ten příběh znají: jednohonedělního večera v září 1991 uspořádal Ramsey Miller večírek pro sousedy, a potom zavraždil svou krásnou ženu a tříletou dceru. Všichni se ale pletou. Dcera unikla. Teď už jí bude osmnáct a má plné zuby života v utajení. Pod jménem Melanie Denisonová strávila posledních patnáct let v malém městě v Západní Virginii v rámci programu na ochranu svědků. Nikdy » ... a dál?

Produkt Michael Kardos: Dřív než ji najde

Michael Kardos: Dřív než ji najde - parametry

Název produktu: Michael Kardos: Dřív než ji najde
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 132 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 217 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dřív než ji najde - Michael Kardos Všichni v poklidném městečku Silver Bay na pobřeží v Jersey ten příběh znají: jednohonedělního večera v září 1991 uspořádal Ramsey Miller večírek pro sousedy, a potom zavraždil svou krásnou ženu a tříletou dceru. Všichni se ale pletou. Dcera unikla. Teď už jí bude osmnáct a má plné zuby života v utajení. Pod jménem Melanie Denisonová strávila posledních patnáct let v malém městě v Západní Virginii v rámci programu na ochranu svědků. Nikdy nemohla cestovat, chodit na školní plesy, dokonce nesměla mít doma ani připojení k internetu. Na každém kroku musela naopak dodržovat bezpečnostní opatření, protože Ramseyho Millera nikdy nechytili a on svou dceru možná stále hledá. Navzdory přísným pravidlům Melanie navázala vztah s mladým učitelem z místní střední školy a je už deset týdnů těhotná. Nechce, aby se její dítě muselo schovávat jako ona. Vzepře se svým opatrovníkům a vezme věci do vlastních rukou. Melanie se vrací do Silver Bay a přitom doufá, že dokáže to, v čem úřady selhaly: najde svého otce dřív, než on najde ji. Napínavý román Dřív než ji najde, s umně vetkaným Ramseyho příběhem odehrávajícím se během posledních tří dnů před brutální vraždou, přináší příběh o lásce a víře a strachu – a o tom, jak se ty nejdůležitější věci mohou děsivě zvrtnout, když se k nim až přespříliš upínáme. z kategorie Knihy | Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | České detektivky od Mystery Press naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Michael Kardos, autor psychothrilleru Dřív než ji najde, je americký spisovatel a docent anglického jazyka. Je autorem několika povídkových knih, jeho thriller Třídenní aféra získala ocenění nejlepší kniha roku 2012.

Thriller Dřív než ji najde je příběh o lásce, víře a strachu a o tom, jak se i ty nejdůležitější věci mohou děsivě zvrtnout, když se k nim až příliš upínáme.

V září v roce 1991 uspořádal Ramsey Miller pro své sousedy v městečku Silver Bay večírek. Zakončení bylo pro obyvatele městečka šokující, Ramsey zavraždil svoji ženu a tříletou dceru…

Jenže dcera unikla. Dnes jí již bude osmnáct let a žije pod přijatým jménem jako Melanie Denisonová u pěstounů v rámci programu na ochranu svědků v Západní Virginii. Musí se skrývat, nesmí téměř nikam chodit, s nikým se stýkat. Její otec totiž nebyl nikdy dopaden. A určitě se ji snaží nalézt…

Problém nastane, když Melanie přes veškerou snahu svých pěstounů naváže vztah s mladým učitelem a otěhotní. A už má dost skrývání, chce konečně normálně začít žít.

Rozhodne se najít svého otce sama dřív než on najde jí….


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.