Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Michael J. Alter: Strečink - 311 protahovacích cviků pro 41 sportů

Knihy naučná literatura

Michael J. Alter: Strečink - 311 protahovacích cviků pro 41 sportů

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Čtvrté (u nás druhé) vydání Sportovní výživy autorky Nancy Clark významně přispívá k vyjasnění toho, kolik sacharidů, bílkovin a tuků bychom měli konzumovat. Vysvětluje, jak si z jídla udělat potěšení a vychutnávat si pestrou, chutnou a na živiny bohatou stravu, která přispěje k dosažení požadovaných cílů cvičení či ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michael J. Alter: Strečink - 311 protahovacích cviků pro 41 sportů koupíte i tady

Specifikace Michael J. Alter: Strečink - 311 protahovacích cviků pro 41 sportů

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 159 Kč

Kniha přináší ilustrovaný popis 311 protahovacích cvičení, jejichž výběr zahrnutý do tréninku minimalizuje nebezpečí zranění a zlepšuje výsledky jednotlivce i týmu. Cviky jsou uspořádány jako sestavy vhodné pro 41 různých sportovních odvětví (běhy, tenis, lyžování, bowling, hokej, in-line bruslení, zápas, squash a další). ... a dál?

Produkt Michael J. Alter: Strečink - 311 protahovacích cviků pro 41 sportů

Michael J. Alter: Strečink - 311 protahovacích cviků pro 41 sportů - parametry

Název produktu: Michael J. Alter: Strečink - 311 protahovacích cviků pro 41 sportů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Čtvrté (u nás druhé) vydání Sportovní výživy autorky Nancy Clark významně přispívá k vyjasnění toho, kolik sacharidů, bílkovin a tuků bychom měli konzumovat. Vysvětluje, jak si z jídla udělat potěšení a vychutnávat si pestrou, chutnou a na živiny bohatou stravu, která přispěje k dosažení požadovaných cílů cvičení či tréninku. Tato kniha přináší nejnovější poznatky z oblasti stravování a sportovní výživy. Pokud chcete posunout svou výkonnost a zdraví na vyšší úroveň, může vám významně pomoci ve vašem snažení. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se glykemického indexu, aminokyselin, energetických a sportovních nápojů, svalových křečí, organických potravin, nedostatku sodíku, regeneračních potravin, ale také tipy, jak tyto informace prakticky začlenit do sportovní i běžné výživy a tréninkového programu. Mějte na paměti, že výživa je nedílnou součástí tréninku! Toto nové, přepracované vydání je doplněno 71 recepty, které obohatí váš sportovní jídelníček. Předmluva Poděkování Část I Každodenní strava aktivních osob 1 Jak sestavit jídelníček s dostatkem energie 2 Zdravá strava pro dlouhý život 3 Snídaně - klíč k úspěšné sportovní výživě 4 Obědy a večeře doma i venku 5 Svačiny a záchvaty hladu 6 Sacharidy - zdroj energie pro svaly 7 Bílkoviny pro růst a opravu svalů 8 Doplňování tekutin Část II Strava pro sportovní úspěch 9 Příjem energie před výkonem 10 Příjem energie během výkonu a po něm 11 Potravinové doplňky a speciální sportovní potraviny 12 Nutriční potřeby související s věkem Část III Tělesná hmotnost a pohyb 13 Problémy s tukem 14 Jak budovat svaly a nepřibírat tuk 15 Redukce hmotnosti bez hladovění 16 Stravovací poruchy a posedlost jídlem Část IV Recepty pro vysokou výkonnost 17 Pečivo a snídaně 18 Těstoviny, rýže a brambory 19 Zelenina a saláty 20 Kuře a krůta 21 Ryby a mořské plody 22 Hovězí a vepřové maso 23 Fazole a tofu 24 Nápoje a ovocné koktejly 25 Svačiny a dezerty Princip strečinku - protažení dolních a horních končetin - trupové a krční svalstvo. Podrobný popis knihy Strečink - Jednoduché protažení před a po zátěži: Naučte se spolu s námi základní strečinková cvičení, která jsou nutná před a po každé sportovní aktivitě.  Renomovaný český autor, MUDr. Kamil Ramík, rehabilitační a sportovní lékař, vám přináší komplexní protažení všech svalových skupin, upozorňuje na časté chyby při cvičení a vysvětluje princip a důvody strečinku. Knihu jistě ocení nejen amatérští sportovci všech věkových skupin, ale i učitelé tělocviku, trenéři a profesionální sportovci. Publikace: Strečink - 311 protahovacích cviků pro 41 sportů - Alter Michael J.. Kniha přináší ilustrovaný popis 311 protahovacích cvičení, jejichž

výběr zahrnutý do tréninku minimalizuje nebezpečí zranění a

zlepšuje výsledky jednotlivce i týmu. Cviky jsou uspořádány jako

sestavy vhodné pro 41 různých sportovních odvětví (běhy, tenis,

lyžování, bowling, hokej, in-line bruslení, zápas, squash a další). Publikace: Strečink - 311 protahovacích cviků pro 41 sportů - Alter Michael J..


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.