Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Michael Heppell: Jak otočit každou situaci ve svůj prospěch

Knihy naučná literatura

Michael Heppell: Jak otočit každou situaci ve svůj prospěch

Hodnocení: 1x
  • 4

Z obsahu O autorovi 7 Poděkování 9 Úvod 11 1 Hledání jiného úhlu pohledu 13 2 Změna úhlu pohledu na sebedůvěru a štěstí 27 3 Změna úhlu pohledu na přátele, lásku a rodinu 41 4 Změna úhlu pohledu na zdraví 61 5 Změna úhlu pohledu na peníze 77 6 Změna úhlu pohledu na úspěch 87 7 Změna úhlu pohledu na tvořivost 105 8 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199
skladem

Jaké má kniha
Jak otočit každou situa..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michael Heppell: Jak otočit každou situaci ve svůj prospěch koupíte i tady

Specifikace Michael Heppell: Jak otočit každou situaci ve svůj prospěch

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 210 Kč

Existuje jednoduchý způsob myšlení, chování a jednání, který vám zaručí, že dokážete každou situaci otočit ve svůj prospěch. Stačí, když se naučíte techniku nazvanou „Jak změnit úhel pohledu“. Díky té ... a dál?

Produkt Michael Heppell: Jak otočit každou situaci ve svůj prospěch

Michael Heppell: Jak otočit každou situaci ve svůj prospěch - parametry

Název produktu: Michael Heppell: Jak otočit každou situaci ve svůj prospěch
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Z obsahu O autorovi 7 Poděkování 9 Úvod 11 1 Hledání jiného úhlu pohledu 13 2 Změna úhlu pohledu na sebedůvěru a štěstí 27 3 Změna úhlu pohledu na přátele, lásku a rodinu 41 4 Změna úhlu pohledu na zdraví 61 5 Změna úhlu pohledu na peníze 77 6 Změna úhlu pohledu na úspěch 87 7 Změna úhlu pohledu na tvořivost 105 8 Změna úhlu pohledu na práci a podnikání 117 9 Změna úhlu pohledu na fantastickou budoucnost 135 10 Změňte úhel pohledu, i když zrovna nemáte svůj den 147 11 Změna úhlu pohledu na všechno ostatní 157 Na závěr (nebo pro začátek, pokud jste již změnili úhel pohledu) 167 Další zdroje a organizace 169   O autorovi MICHAEL HEPPELL je jeden z nejlepších profesionálních řečníků na světě a výjimečný motivační kouč, který spolupracuje s předními společnostmi, profesionálními sportovci a výkonnými osobnostmi, tedy s lidmi, kteří ve svých životech usilují o dokonalost. Jeho seminářů a workshopů, zaměřených na posilování motivace a výkonnosti, se účastní tisíce lidí a využívají je také společnosti z celého světa. Michael je také autorem pěti mezinárodních bestsellerů: How to Save an Hour Every Day, Flip It (česky: Jak otočit každou situaci ve svůj prospěch, Grada 2013), How to Be Brilliant, Five Star Service a How to Have a Brilliant Life. Jeho internetové stránky www.michaelheppell.com a s nimi spojené nástroje využívají denně tisíce lidí usilujících o zvýšení kvality života. Jeho cílem je pozitivně ovlivnit 1 000 000 lidských životů. Michael žije v hrabství Northumberland v Anglii se svou ženou Christine a dětmi.   Anotace Existuje jednoduchý způsob myšlení, chování a jednání, který vám zaručí, že dokážete každou situaci otočit ve svůj prospěch. Stačí, když se naučíte techniku nazvanou „Jak změnit úhel pohledu“. Díky této čtivé a inspirativní knížce začnete na situace a problémy pohlížet jinak a přistupovat nově k jejich řešení. Osvobodíte se od názorů, které vás dosud brzdily, a dokážete získat to nejlepší z každé situace, kterou vám život postaví do cesty. Něco nebo někdo vás irituje nebo stresuje? Změňte to! Jste frustrovaní, protože máte pocit, že se v žádné oblasti nikam neposouváte? Změňte to! Chybí vám energie, čas, nápady nebo podpora? Změňte to! Opravdu to funguje! Doma, v práci, ve vztazích, v celém životě. Technika „Jak změnit úhel pohledu“ už pomohla milionům lidí k úspěchu. Je načase, abyste i vy začali sklízet její plody: šťastnější život, větší sebevědomí, kreativitu a úspěch. Díky tomuto bestselleru odhalíte, jak zařídit, abyste už nikdy neměli „špatný den“. POMOCÍ ZMĚNY ÚHLU POHLEDU DOKÁŽETE VŠE ZMĚNIT K LEPŠÍMU!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.