Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michael Hammer, Lisa W. Hershman: Rychleji, levněji, lépe

Učebnice/Odborná literatura

Michael Hammer, Lisa W. Hershman: Rychleji, levněji, lépe

Hodnocení: 1x
  • 4

Rychleji, levněji, lépe. Těžko uchopitelná svatá trojice podnikatelského světa. Cíle, které jsou tolik žádoucí, a přitom tak obtížně dosažitelné. Když budeme rychlejší a levnější, nemůžeme být lepší. Když budeme levnější a lepší, nedokážeme býtrychlejší. A když budeme lepší a rychlejší, nemůžeme být levnější. Pokaždé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Rychleji, levněji, lépe
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Michael Hammer, Lisa W. Hershman: Rychleji, levněji, lépe

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 335 Kč

Poslední autorská kniha předního představitele světového managementu a ředitelky firmy Hammer & Co. představuje pragmaticky zaměřený program změny, jenž může vaší firmě přinést prosperitu v časech dobrých i zlých – vyšší růst a vyšší ziskovost na základě optimalizace všech vašich pracovních procesů tak, aby zkrátka byly rychlejší, levnější a lepší než procesy vašich konkurentů. Překlad z angličtiny Hana Škapová. ... a dál?

Produkt Michael Hammer, Lisa W. Hershman: Rychleji, levněji, lépe

Michael Hammer, Lisa W. Hershman: Rychleji, levněji, lépe - parametry

Název produktu: Michael Hammer, Lisa W. Hershman: Rychleji, levněji, lépe
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 335 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rychleji, levněji, lépe. Těžko uchopitelná svatá trojice podnikatelského světa. Cíle, které jsou tolik žádoucí, a přitom tak obtížně dosažitelné. Když budeme rychlejší a levnější, nemůžeme být lepší. Když budeme levnější a lepší, nedokážeme býtrychlejší. A když budeme lepší a rychlejší, nemůžeme být levnější. Pokaždé se zdá, že narážíme na překážky znemožňující dosažení všech tří cílů najednou.Ale s tím je konec, tvrdí Michael Hammer a Lisa Hershman ve své knize Rychleji, levněji,lépe (s podtitulem Devět faktorů účinné transformace podnikových procesů její české vydání v překladu H. Škapové připravilo nakl. Management Press; váz., 260 str., doporučená cena 449 Kč). Pokud uvěříte jednoduché myšlence, že způsob, jakým organizujete práci, můževše zásadně změnit, pak je zde již osvědčená alternativa k rozdrobeným pracovním postupům, které jsou pozůstatkem z dob průmyslové revoluce, a tato alternativa vám umožní být rychlejší, levnější a zároveň lepší.Není to snadné a změna se neprojeví přesnoc, ale všichni, kdo si takový přístup dokážou osvojit, dosahují ohromujících výsledků. Lidé už se nezaměřují výhradně na svůj pracovní úkol, aniž by měli sebemenší představu, jak jejich práce ovlivňuje práci jejich kolegů nebo jaký dopad má na zákazníky.Přemýšlejí o celku, nikoli o jednotlivých částech, o výstupech namísto činností, o kolektivním spíše než individuálním pojetí. Dnešní oddělená podniková hájemství se plynule propojí do jednotného celku, který sleduje společný cíl: spokojenost zákazníků.Michael Hammer poprvé představil koncepci uceleného kontinuálního procesu v roce 1993 v knize Reengineering the Corporation (Reengineering radikální proměna firmy). Dnes, po letech prosazování a objasňování této myšlenky a přesvědčování se, jak ohromný potenciálprocesní organizace práce přináší stále většímu počtu podniků, si můžeme být jisti, že jde o takový způsob uspořádání činností, který jakékoli organizaci dovolí dosahovat vlastních cílů rychleji, levněji a lépe. Záměrem předkládané knihy je šířit tytomyšlenky a zpřístupnit nový způsob organizování práce každému podniku, který se chce zapojit do soutěžení v globální ekonomice a chce v ní dosahovat úspěchů.Kniha Reengineering radikální proměna firmy objasňovala, proč ucelený proces představujelepší řešení. Tato kniha vám ukáže, jak můžete využít ohromujícího potenciálu této jednoduché koncepce k dosahování vyšších zisků a k zajištění vyšší konkurenceschopnosti.Kniha vyšla v edici Knihovna světového managementu.  MICHAEL HAMMER byl jedním z nejvlivnějších myslitelů v oblasti podnikového managementu a tvůrcem revolučních myšlenkových koncepcí. Byl spoluautorem knihy Reengineering the Corporation (česky: Reengineering radikální proměna firmy; Management Press, Praha 1995, 1996, 2000),která se stala nejdůležitější manažerskou příručkou devadesátých let minulého století. Dr. Hammer byl také autorem knihy The Agenda (česky: Agenda 21; Management Press, Praha 2002, 2012), řady časopiseckých článků (například pro Harva


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.