Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Michael Gregorio: Vraždy ve stínu ďábla

Próza - beletrie

Michael Gregorio: Vraždy ve stínu ďábla

Hodnocení: 1x
  • 4

Roku 1804 dostává mladý vyšetřující soudce Hanno Stiffeniis příkaz od samotného krále, aby se odebral do Královce, centra východního Pruska, a převzal zde vyšetřování série podivných vražd. Dosud zahynuli čtyři lidé a nic nenasvědčuje tomu, že by vraždění, o němž obyvatelé města hovoří jako o díle samotného ďábla, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michael Gregorio: Vraždy ve stínu ďábla koupíte i tady

Specifikace Michael Gregorio: Vraždy ve stínu ďábla

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 149 Kč

Na úsvitu osvícenství se kriminalistika měnila ve vědu. V tomto podmanivém detektivním příběhu zasazeném do historie hraje slavný filozof Immanuel Kant roli rádce mladého vyšetřujícího soudce Hanna Stiffeniise, který se snaží objastit sérii vražd rozsévajících zděšení mezi obyvateli pruského města Královce. Dosud zemřeli čtyři lidé a nic nenasveďčuje, že by mělo řadění vraha ustat. Napětí se ještě dále stupňuje pod vlivem hrozícího vpádu Napoleonovy armády stojící na pruských hranicích. Když se vrah pokusí » ... a dál?

Produkt Michael Gregorio: Vraždy ve stínu ďábla

Michael Gregorio: Vraždy ve stínu ďábla - parametry

Název produktu: Michael Gregorio: Vraždy ve stínu ďábla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 356 Kč
Ušetríte až: 207 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Roku 1804 dostává mladý vyšetřující soudce Hanno Stiffeniis příkaz od samotného krále, aby se odebral do Královce, centra východního Pruska, a převzal zde vyšetřování série podivných vražd. Dosud zahynuli čtyři lidé a nic nenasvědčuje tomu, že by vraždění, o němž obyvatelé města hovoří jako o díle samotného ďábla, mělo ustat. Stiffeniis ke svému překvapení záhy zjišťuje, že si ho k práci na objasnění záhadných zločinů nevybral panovník, nýbrž proslulý filozof Immanuel Kant, neboť právě ten byl králem ve skutečnosti pověřen, aby nalezl neznámého zloducha, jenž ochromil život ve městě. Dokáže ale Stiffeniis naplnit naděje, které do něj slavný filozof nyní vkládá? A pomohou mu ve vyšetřování schopnosti nekromanta, jehož Kant rovněž zapojil do vyšetřování? Netrvá to dlouho a záhy po Stiffeniisově příjezdu do města umírají další lidé... Vedle napínavého příběhu umí autor skvěle zachytit i dobovou atmosféru a reálie starobylého města.. Publikace: Vraždy ve stínu ďábla aneb Kritika zločinného rozumu - Michael Gregorio. Na úsvitu osvícenství se kriminalistika měnila ve vědu. V tomto

podmanivém detektivním příběhu zasazeném do historie hraje slavný

filozof Immanuel Kant roli rádce mladého vyšetřujícího soudce Hanna

Stiffeniise, který se snaží objasnit sérii vražd rozsévajících

zděšení mezi obyvateli pruského města Královce. Dosud zemřeli čtyři

lidé a nic nenasvědčuje, že by mělo řádění vraha ustat. Napětí se

ještě dále stupňuje pod vlivem hrozícího vpádu Napoleonovy armády

stojící na pruských hranicích.

Když se vrah pokusí zavraždit i jej, musí Stiffeniis čelit

přízrakům přicházejícím z jeho vlastní minulosti. Právě tam se

skrývá pochmurný kořen nynějších vražd spolu se skutečným důvodem,

proč byl do Královce vylákán. Publikace: Vraždy ve stínu ďábla aneb Kritika zločinného rozumu - Michael Gregorio. Autor : Michael Gregorio, Druh sortimentu : Kniha, Vraždy ve stínu ďábla, Jazyk : Čeština, Počet stran : 416 BETA - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem lesklá - 416 str. - ISBN: 978-80-7306-371-9 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.