Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Michael Gienger, Joachim Goebel: Krystalová voda

Knihy naučná literatura

Michael Gienger, Joachim Goebel: Krystalová voda

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Krystalová voda - Gienger Michael, Goebel Joachim Krystalová voda je nová šance pro naše zdraví. Už Hildegarda von Bingen věděla, že „Kdo vinou špatných šťáv trpí bolestí srdce, žaludečními potížemi nebo bolestmi břicha, nechť zahřeje na slunci křišťál a polije ho vodou. Potom nechť vloží tento kámen na hodinku do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.835
skladem

Jaké má kniha
Krystalová voda
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Michael Gienger, Joachim Goebel: Krystalová voda

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 268 Kč

Krystalová voda - Michael Gienger,Goebel Joachim Krystalová voda je nová šance pro naše zdraví. Už Hildegarda von Bingen věděla, že „Kdo vinou špatných šťáv trpí bolestí srdce, žaludečními potížemi nebo bolestmi břicha, nechť zahřeje na slunci křišťál a polije ho vodou. Potom nechť vloží tento kámen na hodinku do vody, pak ho z ní vyjme a pije tuto vodu pravidelně. Pomůže tak svému srdci, žaludku i břichu.“ Zvyk klást kameny do pitné vody dosvědčují už antické prameny a spisům slavné středověké léčitelky vděčíme » ... a dál?

Produkt Michael Gienger, Joachim Goebel: Krystalová voda

Michael Gienger, Joachim Goebel: Krystalová voda - parametry

Název produktu: Michael Gienger, Joachim Goebel: Krystalová voda
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 268 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:
  • Krystalová voda - Gienger Michael, Goebel Joachim Krystalová voda je nová šance pro naše zdraví. Už Hildegarda von Bingen věděla, že „Kdo vinou špatných šťáv trpí bolestí srdce, žaludečními potížemi nebo bolestmi břicha, nechť zahřeje na slunci křišťál a polije ho vodou. Potom nechť vloží tento kámen na hodinku do vody, pak ho z ní vyjme a pije tuto vodu pravidelně. Pomůže tak svému srdci, žaludku i břichu.“ Zvyk klást kameny do pitné vody dosvědčují už antické prameny a spisům slavné středověké léčitelky vděčíme za její znovuobjevení. Moderní užívání krystalové vody začalo nejprve s křišťálovou vodou a od začátku třetího tisíciletí se neustále rozšiřuje. V mnoha domácnostech dnes najdeme džbány s pitnou vodou, do níž je ponořen pestrý vápenec nebo oblíbená základní směs z ametystu, křišťálu a růženínu. Jaký vliv mají krystaly na vodu, bylo prokázáno řadou nezávislých testů.
  • Zlepšují kvalitu pitné vody a činí ji stravitelnější.
  • Pitnou vodu uchovávají dlouhodobě čerstvou a zlepšují její chuť.
  • Napravují negativní energetické důsledky úpravy pitné vody ve vodárně.
  • Oživují pitnou vodu a posilují její životodárné schopnosti.
  • Vytvářejí léčivou vodu se specifickými účinky. Krystaly mají rozdílné vlastnosti, a proto má smysl použít jako lék takový kámen, jehož účinek právě potřebujeme. Jenom tehdy je pro nás léčivý. Tato ojedinělá kniha vysvětluje, co je to krystalová voda a jak se připravuje, co vlastně krystaly vodě předávají a proč může voda tyto informace přijímat a ukládat. Ukazuje široké možnosti, které krystalová voda nabízí, uvádí, jaké podmínky je nutné dodržet a jaké účinky krystalové vody je možné očekávat. Přináší mnoho konkrétních indikací a upozorňuje, na co musíme dbát, když užíváme krystaly ke zlepšení pitné vody nebo jako léčivý prostředek. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od EMINENT naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Michael Gienger získal svými příspěvky o léčbě kameny mezinárodní věhlas. Příroda je pro něj velká kniha, ve které se dají pozorným čtením odhalit četná tajemství života a objevit klíče k jejich porozumění. Jeho výzkumná činnost se zaměřuje na celou oblast přírodovědy a přírodního léčitelství. Výzkumu vody se věnuje více než dvacet let, aby vytvořil fundovaný základ pro nové odvětví léčby kameny.

Podtitul: Příprava použití působeníAutor: Michael Gienger; Joachim GoebelRok vydání­: 2009Vazba: Pevná s přebalem leskláISBN: 978-80-7281-382-7Počet stran: 176Rozměry: 235,0 x 165,0 x 15,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.