MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Michael Ende: Děvčátko Momo a ukradený čas

Knihy pro děti a mládež

Michael Ende: Děvčátko Momo a ukradený čas

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788000015576

Podivuhodné vyprávění z pera autora světoznámého Nekonečného příběhu. Nevšední vyprávění o děvčátku Momo, které přemohlo zloděje času. Malá Momo není jen tak ledajaké děvčátko. Žije sama ve zřícenině starověkého amfiteátru ukryté v piniovém hájku. Její zevnějšek, který nelze lety určit, je poněkud zvláštní. Momo nosí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239
skladem

Jaké má kniha
Děvčátko Momo a ukraden..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Michael Ende: Děvčátko Momo a ukradený čas

Čerstvá hodnocení Michael Ende: Děvčátko Momo a ukradený čas

  • 4

Shoorty73, 27. listopadu 2015

Mě Momo nakonec možná trochu zklamala. Těžko se píše o časových paradoxech bez děr, navíc chápu, že knihu Ende věnoval dětem, ale přesto... Kasiopeino předjímání budoucnosti mi pořád vrtá hlavou. Jinak ale kniha kouzelná, plná neotřelých nápadů, životních pravd a šedých mužů. :-)


Specifikace Michael Ende: Děvčátko Momo a ukradený čas

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 209 Kč

Nové vydání populární knihy Michaela Endeho, autora Nekonečného příběhu Podivuhodné vyprávění z pera autota světoznámého Nekonečného příběhu. Nevšední vyprávění o děvčátku Momo, které přemohlo zloděje času. ... a dál?

Produkt Michael Ende: Děvčátko Momo a ukradený čas

Michael Ende: Děvčátko Momo a ukradený čas - parametry

Název produktu: Michael Ende: Děvčátko Momo a ukradený čas
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Podivuhodné vyprávění z pera autora světoznámého Nekonečného příběhu. Nevšední vyprávění o děvčátku Momo, které přemohlo zloděje času. Malá Momo není jen tak ledajaké děvčátko. Žije sama ve zřícenině starověkého amfiteátru ukryté v piniovém hájku. Její zevnějšek, který nelze lety určit, je poněkud zvláštní. Momo nosí dlouhou sukni až na paty z křiklavých záplat, velké pánské sako a chodí zásadně bosa. Má kudrnaté černé vlasy a neobyčejně krásné temné oči, jejichž pohled na každého mimořádně působí. Děvčátko umí lidem naslouchat jako nikdo jiný, a tak si získá spoustu malých i velkých přátel. Jednoho dne se v městě začnou objevovat podivní šedí muži, a je jich stále víc a víc. A lidé se mění... Děvčátko Momo a ukradený čas - Michael Ende, František Skála (ilustrácie) od authora Michael Ende, František Skála (ilustrácie) a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Podivuhodné vyprávění z pera autora světoznámého Nekonečného příběhu. Nevšední vyprávění o děvčátku Momo, které přemohlo zloděje času. Ende Michael: Děvčátko Momo a ukradený čas - Podivuhodné vyprávění z pera autora světoznámého Nekonečného příběhu. Nevšední vyprávění o děvčátku Momo, které přemohlo zloděje času. Díky její veliké odvaze tak lidé opět nabyli ztracenou schopnost čas vnímat. Mimořádná kniha, plná poetiky a napětí, je psaná strhujícím jazykem a čtenáře zaujme už od prvních řádků. Stejně jako i u dalších knih Michaela Endeho vstoupíme do světa podivuhodné fantazie. Formát: 170,0 x 245,0 x 20,0 mm Počet stran: 224


Recenze Michael Ende: Děvčátko Momo a ukradený čas

Přidáno: 25. května 2018

Přidáno: 23. května 2018

Přidáno: 22. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

Shoorty73, 27. listopadu 2015Mě Momo nakonec možná trochu zklamala. Těžko se píše o časových paradoxech bez děr, navíc chápu, že knihu Ende věnoval dětem, ale přesto... Kasiopeino předjímání budoucnosti mi pořád vrtá hlavou. Jinak ale kniha kouzelná, plná neotřelých nápadů, životních pravd a šedých mužů. :-)
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Michael Ende: Děvčátko Momo a ukradený čas

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.