Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Michael Crichton, Richard Preston: Mikro

Próza - beletrie

Michael Crichton, Richard Preston: Mikro

Hodnocení: 1x
  • 4

V Jurském parku vytvořil děsivý nový svět. Nyní v románu Mikro odhaluje Michael Crichton vesmír příliš malý na to, abychom jej viděli, a příliš nebezpečný, než abychom ho mohli ignorovat…. Skupina sedmi mimořádně nadaných studentů z Cambridge se nechá zlákat vidinou průkopnické práce pro velkou mikrobiologickou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Mikro
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michael Crichton, Richard Preston: Mikro koupíte i tady

Specifikace Michael Crichton, Richard Preston: Mikro

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 279 Kč

V Jurském parku vytvořil děsivý nový svět. Nyní v románu Mikro odhaluje Michael Crichton vesmír příliš malý na to, abychom jej viděli, a příliš nebezpečný, než abychom ho mohli ignorovat… Skupina sedm ... a dál?

Produkt Michael Crichton, Richard Preston: Mikro

Michael Crichton, Richard Preston: Mikro - parametry

Název produktu: Michael Crichton, Richard Preston: Mikro
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 279 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V Jurském parku vytvořil děsivý nový svět. Nyní v románu Mikro odhaluje Michael Crichton vesmír příliš malý na to, abychom jej viděli, a příliš nebezpečný, než abychom ho mohli ignorovat…. Skupina sedmi mimořádně nadaných studentů z Cambridge se nechá zlákat vidinou průkopnické práce pro velkou mikrobiologickou společnost. Vyrážejí do tajné laboratoře ukryté v deštných pralesích na Havaji, tam se však stanou oběťmi technologie radikální a nespoutané síly. Octnou se ve smrtelném nebezpečí nepřátelské divočiny, odkázáni pouze na vlastní vědecké znalosti, důvtip – a pud sebezáchovy… Mikro je poslední počinem zesnulého bestselleristy Michaela Crichtona – zápletku nalezenou v jeho počítači zpracoval do podoby románu neméně zkušený technothrillerista Richard Preston. Ukázka z textu Peteru Jansenovi, otupělému po výprasku, připadalo, že se všechno odehrává zrychleně. Šestiúhelníková podlaha se pod ním propadla a on sestoupil o tři metry níž do složitých čelistí nějakého obrovského elektronického přístroje, který ho obklopoval ze všech stran a téměř se ho dotýkal. Čelisti byly ve skutečnosti pólové nástavce, natřené pruhy červené a bílé barvy. Ve vzduchu byl silně cítit ozón a ozývalo se hlučné elektronické bzučení. Peterovi se zježily chlupy. Strojový hlas řekl: „Nehýbejte se, prosím. Zhluboka se nadechněte… a zadržte dech!“ Zaznělo hlasité zařinčení, znepokojivé a mechanické, a pak se vrátil elektronický bzukot. Peterovi se na chvilku zvedl žaludek. Měl dojem, jako by se uvnitř přístroje nějak pohnul.  „Můžete dýchat normálně. Vyčkejte dalších pokynů.“  Nasál vzduch do plic a zvolna jej vypouštěl ven.  „Nehýbejte se, prosím. Zhluboka se nadechněte a zadržte dech!“  Další řinčení. Zase ten bzukot. Závrať, silnější než napoprvé.  Peter zamrkal.  Teď již bylo jasné, že se něco mění. Před chvílí měl před očima pruhy zhruba v polovině čelisti. Nyní hleděl na pruhy mnohem níž. V zamčené kancelářské budově v Honolulu jsou nalezeni tři mrtví muži: jejich těla pokrývají nesmírně jemné řezné rány. V hustých deštných lesích na havajském ostrově Oahu zahajuje převratná technologie revoluci v biovýzkumu: na základě objevů trilionů mikroorganismů a desítek tisíc druhů bakterií vznikají nové léky a aplikace, o jakých se lidem ani nesnilo. V Cambridgi vstupuje sedm vynikajících studentů do služeb průkopnické mikrobiologické společnosti. Na Havaji se však ocitají v nepřátelské divočině, kde na každém kroku číhá smrtelné nebezpečí. Vyzbrojeni pouze svými znalostmi přírodního světa musí bojovat s radikální a nespoutanou sílou… Román Mikro, příběh o vesmíru příliš malém na to, abychom jej viděli, a příliš nebezpečném, než abychom ho mohli ignorovat, je posledním počinem amerického bestselleristy Michaela Crichtona – nástin zápletky nalezený v Crichtonově počítači dokončil neméně zkušený Richard Preston. Poslední román zesnulého amerického spisovatele, který knihu kvůli úmrtí nedokončil. Dopsal ji za něj další americký spisovatel Richard Preston. Autora známého především


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.