Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Knihy osobnosti a fakta

Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Hodnocení: 1x
  • 4

Další vydání encyklopedie, která byla po řadě desetiletí prvním slovníkem moderních a nejnovějších dějin z pera českých autorů. Slovník mapuje období od Velké francouzské revoluce (1789) po současnost. Téměř 2 000 hesel a tabulek zachycuje hlavní momenty světových dějin posledních dvou staletí: války, bitvy, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89126
skladem

Jaké má kniha
Města a městečka v Čech..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku koupíte i tady

Specifikace Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 341 Kč

Již pátý dotisk klasické příručky, která se stala nezbytným pomocníkem nejen profesionálním historikům a adeptům studia dějin, politologie, mezinárodních vztahů a dalších oborů, ale i všem laickým zájemcům o tyto obory. ... a dál?

Produkt Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku - parametry

Název produktu: Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 341 Kč
Maximální cena: 490 Kč
Ušetríte až: 149 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Další vydání encyklopedie, která byla po řadě desetiletí prvním slovníkem moderních a nejnovějších dějin z pera českých autorů. Slovník mapuje období od Velké francouzské revoluce (1789) po současnost. Téměř 2 000 hesel a tabulek zachycuje hlavní momenty světových dějin posledních dvou staletí: války, bitvy, revoluce, krize, povstání, ale i smlouvy, pakty, míry, dohody, politické strany a další pojmy. Široký prostor je věnován výkladu pojmů a procesů, jež nezřídka zasahují do současnosti (komunismus, evropská integrace, odzbrojení atd.). V tomto vydání navíc autoři doplnili spoustu dalších pojmů. Autoři, vesměs pracovníci Institutu mezinárodních studií Fakulty sociálních věd University Karlovy v Praze, se snažili pokrýt vyváženě všechny oblasti světa, logicky je však největší prostor věnován Evropě a Severní Americe, které v moderní době představovaly a představují těžiště světové politiky i ekonomiky. Speciální pozornost je pak věnována teritoriu východní Evropy.Slovníček-rejstřík na konci

knihy zachycuje základní informace o více než 2 000 osobnostech. Encyklopedie moderní historie - Marek Pečenka a kol. od authora Marek Pečenka a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Encyklopedie moderní historie 1789-1999 - Petr Luňák,Marek Pečenka, Již pátý dotisk klasické příručky, která se stala nezbytným pomocníkem nejen profesionálním historikům a adeptům studia dějin, politologie, mezinárodních vztahů a dalších oborů, ale i všem laickým zájemcům o tyto obory. Publikace zahrnuje na 2 000 hesel a tabulek, které mapují stěžejní momenty světových dějin (války, bitvy, revoluce, povstání, krize, smlouvy, pakty, dohody, summity, nejvlivnější politické strany atd.) od doby Velké francouzské revoluce do konce 20. století. Knížka je vhodnou příručkou nejen pro studenty, učitele, publicisty, politiky i historiky, ale vůbec všechny zájmce o minulost i historické kořeny současného dění. Stala se už běžnou učebnicí na řadě vysokých škol a vyhledávanou pomůckou pro přípravu na maturitu z dějepisu a na přijímací pohovory. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie | Moderní dějiny (19. – 20. století) od LIBRI naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.