Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Meritum Účetnictví podnikatelů 2014

Učebnice/Odborná literatura

Meritum Účetnictví podnikatelů 2014

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Meritum - Účetnictví podnikatelů 2014 - kolektiv autorů. Nové 11. vydání oblíbené příručky meritum Účetnictví podnikatelů 2014 srozumitelně a přehledně popisuje všechny účetní oblasti, které se v praxi při vedení účetnictví podnikatelů vyskytují. Zpracováno ve znění aktuálních předpisů pro rok 2014. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Jaké má kniha
Meritum Účetnictví podn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Meritum Účetnictví podnikatelů 2014

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 536 Kč

Publikace: Meritum - Účetnictví podnikatelů 2014. Nové 11. vydání oblíbené příručky meritum Účetnictví podnikatelů 2014 srozumitelně a přehledně popisuje všechny účetní oblasti, které se v praxi při vedení účetnictví podnikatelů vyskytují. Zpracováno ve znění aktuálních předpisů pro rok 2014. Spolehlivě vás provedeme všemi účetními novinkami pro rok 2014 - změny v účetnictví v souvislosti s nabytím účinnosti nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích - změny v opravných položkách vyplývající z » ... a dál?

Produkt Meritum Účetnictví podnikatelů 2014

Meritum Účetnictví podnikatelů 2014 - parametry

Název produktu: Meritum Účetnictví podnikatelů 2014
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 536 Kč
Maximální cena: 660 Kč
Ušetríte až: 124 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Meritum - Účetnictví podnikatelů 2014 - kolektiv autorů. Nové 11. vydání oblíbené příručky meritum Účetnictví podnikatelů

2014 srozumitelně a přehledně popisuje všechny účetní oblasti,

které se v praxi při vedení účetnictví podnikatelů vyskytují.

Zpracováno ve znění aktuálních předpisů pro rok 2014. Spolehlivě vás provedeme všemi účetními novinkami pro rok 2014

- změny v účetnictví v souvislosti s nabytím účinnosti nového

občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích

- změny v opravných položkách vyplývající z novelizace zákona o

rezervách

- změny vyplývající z novelizace vyhlášky č. 500/2002 Sb Publikace: Meritum - Účetnictví podnikatelů 2014 - kolektiv autorů. MERITUM Účetnictví podnikatelů 2014 je koncipováno jako praktická každodenní pomůcka pro účetní a pro všechny, kteří se chtějí v oblasti účetnictví orientovat.   Publikace je rozdělena do 24 dílů a obsahuje srozumitelný výklad všech účetních oblastí, které se v praxi při vedení účetnictví běžně vyskytují, a to ve znění předpisů pro rok 2014, včetně aktualizace textů v souvislosti s rekodifikací účinnou od 1. 1. 2014.   Výklad je zpracován jednoduše, přehledně a je doplněn názornými příklady pro snadné pochopení problematiky.   MERITUM obsahuje všechny důležité informace nezbytné pro správné vedení účetnictví. kniha, Účetnictví podnikatelů 2014, MERITUM, , Wolters Kluwer Wolters Kluwer 2014, edice MERITUMKniha, čeština, 536 stran (výklad je zpracován k právnímu stavu ke dni ...)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.