Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Melandrium Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáko...

Knihy

Melandrium Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáko... cena od 0 Kč

Melandrium Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáko...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace nabízí přehled základních otázek středně pokročilého kursu mikroekonomie, určeného pro studenty inženýrského (resp. magisterského) stupně studia na vysokých školách ekonomického zaměření. Obsah publikace je určen strukturou a hloubkou znalostí vyžadovaných při ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Melandrium Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáko... - parametry

Název produktu: Melandrium Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáko...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace nabízí přehled základních otázek středně pokročilého kursu mikroekonomie, určeného pro studenty inženýrského (resp. magisterského) stupně studia na vysokých školách ekonomického zaměření.

Obsah publikace je určen strukturou a hloubkou znalostí vyžadovaných při studiu středně pokročilého kursu mikroekonomie na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Struktura koresponduje se strukturou zkouškových otázek z mikroekonomie: první část je věnována principům rozhodování jednotlivců a formování poptávky, druhá část principům rozhodování firem a formování nabídky a modelům jednotlivých tržních struktur. Další část je věnována trhům výrobních faktorů a poslední část všeobecné rovnováze, tržním selháním a úloze státu.

Publikace není koncipována tak, aby umožnila pochopení základních otázek mikroekonomie bez předběžného hlubšího studia; neobsahuje zevrubný výklad základních pojmů a souvislostí. Její prostudování má pouze umožnit utřídění a zopakování poznatků získaných předchozím studiem. Autoři:

doc. PhDr. Libuše Macáková, CSc.

prof. Ing. Jindřich Soukup, CSc.

Ing. Jana Soukupová, CSc.

Ing. Marta Nečadová, Ph.D. z katedry mikroekonomie Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze 4. vydání, 2003

brož., 148 x 210 mm, str. 239ání Publikace: Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáková Libuše. Z obsahu: 1) Základní východiska teorie spotřebitele 2) Optimum

spotřebitele 3) Vliv důchodu spotřebitele na poptávku 4) Vliv ceny

statku na poptávané množství, ... Publikace: Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáková Libuše.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.