MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Nealkoholické nápoje » Čaje » Srovnání cen Megafyt Řepíkový čaj 20x1,5 g

Čaje

Megafyt Řepíkový čaj 20x1,5 g

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595151943099

Použití Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný vnitřně: jako pomocný prostředek při lehkých nespecifických průjmových onemocněních. Zevně: při lehkých zánětech dutiny ústní a lehkých zánětlivých onemocněních kůže. Přípravek mohou užívat dospívající od 12 let a dospělí. Použití tohoto tradičního rostlinného ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78558
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Megafyt Řepíkový čaj 20x1,5 g

Nejlevnější nabídky

Specifikace Megafyt Řepíkový čaj 20x1,5 g

Kategorie Čaje
Výrobce MEGAFYT-R
Nejnižší cena 40 Kč

Megafyt Řepíkový čaj por.spc.20x1.5gm od Megafyt na GigaLékárna.cz za 41 Kč . ... a dál?

Produkt Megafyt Řepíkový čaj 20x1,5 g

Megafyt Řepíkový čaj 20x1,5 g - parametry

Název produktu: Megafyt Řepíkový čaj 20x1,5 g
Výrobce: MEGAFYT-R
Minimální cena: 40 Kč
Maximální cena: 53 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Použití Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný vnitřně: jako pomocný prostředek při lehkých nespecifických průjmových onemocněních. Zevně: při lehkých zánětech dutiny ústní a lehkých zánětlivých onemocněních kůže. Přípravek mohou užívat dospívající od 12 let a dospělí. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Složení Agrimoniae herba 1,5 g v 1 nálevovém sáčku Příprava Vnitřně: 1 nálevový sáček se přelije 0,25 l vroucí vody a nechá se 15 min vyluhovat v zakryté nádobě. Čaj se pije teplý 2 - 3x denně. Zevně: 2 - 3 nálevové sáčky se vaří 10 min v 0,25 l vody a pak se nechají 15 min vyluhovat v zakryté nádobě. Teplý odvar se používá několikrát denně ke kloktání, obkladům, případně koupelím. Nálev i odvar se připravují vždy čerstvé, bezprostředně před použitím. Délka léčby: Vnitřní užití (při průjmech): Pokud se do 2 – 3 dnů nebudete cítit lépe nebo se Vám přitíží, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 3 dny. Zevní užití: Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo se Vám přitíží, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 2 týdny. Balení 20 x 1,5 g / s přebalem Kontraindikace Neužívejte při přecitlivělosti na léčivou látku. Zevně: Nepoužívejte na velkoplošná poškození kůže nebo mokvající ekzémy. Upozornění Pokud se během užívání přípravku při průjmu u Vás objeví horečka, krev ve stolici nebo zvracení, ihned navštivte lékaře. Vzhledem k nedostatku údajů se užívání v době těhotenství a kojení nedoporučuje. Nepoužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu za „Použitelné do“. Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny. Uchovávání Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 25 °C v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí. Nežádoucí účinky Hlášení nežádoucích účinků Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Nežádoucí účinky můžete hlásit také přímo na adresu: Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41, Praha 10, webové stránky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek. Nahlášením nežádoucího účinku můžete přispět k získání více informací o bezpečnosti tohoto přípravku. Interakce Nejsou známy. Vnitřně se používá jako podpůrný prostředek při zažívacích potížích, uvolňuje křeče hladkého svalstva, podporuje vylučování žluče, má protizánětlivý účinek. Zevně jako podpůrný prostředek při zánětech horních cest dýchacích a při mírných zánětlivých onemocněních kůže. Řepíkový čaj

Pomáhá při lehkých průjmech a použitelný je také jako obklad, koupel proti lehkým zánětům kůže či jako kloktadlo při lehkých zánětech v dutině ústní. 

Užití: dospělí a děti od 12ti let věku.

Balení: 20 nálevových sáčků. Megafyt Řepíkový čaj por.spc.20x1.5gm od Europlant na www.GigaLekarna.cz za 41 Kč


Přidat recenzi pro Megafyt Řepíkový čaj 20x1,5 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.