Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Meditace - osmibodový program duchovního růstu

Knihy

Meditace - osmibodový program duchovního růstu

Hodnocení: 1x
  • 4

Celá tisíciletí žil Homo sapiens - druh, který se objevil po vyhynutí neandrtálců - na celém světě v malých, spolupracujících skupinách živících se sběrem a lovem. Poté, zcela náhle, kolem roku 3 před n. l. se na zeměkouli objevilo šest velkých civilizací. Ve všech šesti existovaly mýty o tom, jak bohové sestoupili ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Meditace - osmibodový program duchovního růstu koupíte i tady

Specifikace Meditace - osmibodový program duchovního růstu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 129 Kč

Kniha predkladá osemhodinový program duchovného rozvoja. Easwaranova metóda meditácie vychádza z autorovej osobnej skúsenosti, ale aj z pôvodných princípov a praktík svetových mystikov, aplikovaných v ... a dál?

Produkt Meditace - osmibodový program duchovního růstu

Meditace - osmibodový program duchovního růstu - parametry

Název produktu: Meditace - osmibodový program duchovního růstu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 187 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Celá tisíciletí žil Homo sapiens - druh, který se objevil po vyhynutí neandrtálců - na celém světě v malých, spolupracujících skupinách živících se sběrem a lovem. Poté, zcela náhle, kolem roku 3 před n. l. se na zeměkouli objevilo šest velkých civilizací. Ve všech šesti existovaly mýty o tom, jak bohové sestoupili na Zemi, stvořili lidstvo k obrazu svému a posléze je naučili zemědělství a výdobytkům civilizovaného života. Všechny tyto kultury - v Egyptě, Sumeru, Peru, Mexiku, Číně a Indii budovaly gigantické pyramidy, navzdory tomu, že moderní věda nedokáže vysvětlit, jak či kde tito dávni lidé získali pokročilé technologické znalosti potřebné ke stavbě takovýchto monumentů. Náhlý zrod těchto civilizací a podobnosti v jejich vývoji zpochybňují Darwinovu evoluční teorii, poněvadž neexistují žádné mezičlánky Homo Sapiens, které by spojovaly tyto vyspělé lidi s kmeny sběračů a lovců, které jim předcházely a které zůstaly v ostatních částech Země žít i nadále svým stylem starým mnoho tisíc let.... Kniha predkladá osemhodinový program duchovného rozvoja. Easwaranova metóda meditácie vychádza z autorovej osobnej skúsenosti, ale aj z pôvodných princípov a praktík svetových mystikov, aplikovaných v tridsiatich rokoch výuky. Princíp Easwaranovej metódy meditácie je jednoduchý: sme tým, čím sa zaoberáme v myšlienkach. Pravidelná meditácia na inšpiratívne texty pretvotí váš každodenný život a navodí v ňom zmeny, o ktoré ste sa vždy usilovali, ale nevedeli ste, ako ich dosiahnuť. Táto metóda ponúka konkrétne kroky, ktoré vám umožnia: prehĺbiť schopnosť koncentrácie, úspešne zvládať stres, uvoľniť hlboké rezervy energie, zbaviť sa hnevu, zbaviť sa bolestivých spomienok a žiť úplne v prítomnosti, prehĺbiť vzťah k ostatným, objaviť váš vlastný príspevok k životu a mnohé ďalšie. Meditace - Eknath Easwaran od authora Eknath Easwaran a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikace: Meditace - Osmibodový program duchovního růstu - Eknath Easwaran. Kniha předkládá osmibodový program duchovního rozvoje. Easwaranova

metoda meditace vychází z autorovy osobní zkušenosti, ale i z

původních principů a praktik světových mystiků, aplikovaných v

třiceti letech výuky. Princip Easwaranovy metody meditace je

jednoduchý: jsme tím, čím se zabýváme v myšlenkách. Pravidelná

meditace na inspirativní texty přetvoří váš každodenní život a

navodí v něm změny, o které jste vždy usilovali, ale navěděli jste,

jak jich dosáhnout. Tato metoda nabízí konkrétní kroky, které vám

umožní prohloubit schopnost koncentrace, úspěšně zvládat stres,

uvolnit hluboké rezervy energie, zbavit se hněvu, zbavit se

bolestných vzpomínek a žít plně v přítomnosti, prohloubit vztahy k

ostatním a objevit váš vlastní příspěvek k životu. Publikace: Meditace - Osmibodový program duchovního růstu - Eknath Easwaran.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.