MEDELA prsní vložky jednorázové - 30 ks
MEDELA prsní vložky jednorázové - 30 ks

TOP 11
MEDELA prsní vložky jednorázové - 30 ks

od 209 Kč
Medela Vložky do podprsenky jednorázové jsou vhodné pro používání při větším úniku mléka (do 40 ml). Mezi kojením dochází k samovolnému úniku mléka z prsou, což je pro maminky nepříjemné. Bradavky je nutné udržovat v suchu, aby nedocházelo k jejich podráždění a mokvání. Medela nabízí několik možností zachycení mléka v závislosti na jeho objemu. Jak zvolit správný typ pomůcky: Vložky pratelné - při malém, středním úniku mléka (do 15 ml). Vložky…
mujlekarnik.cz
Za dopravu 106 Kč Skladem
209 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: MEDELA prsní vložky jednorázové - 30 ks
Výrobce: MEDELA
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 246 Kč
Ušetříte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Medela Vložky do podprsenky jednorázové jsou vhodné pro používání při větším úniku mléka (do 40 ml). Mezi kojením dochází k samovolnému úniku mléka z prsou, což je pro maminky nepříjemné. Bradavky je nutné udržovat v suchu, aby nedocházelo k jejich podráždění a mokvání.

Medela nabízí několik možností zachycení mléka v závislosti na jeho objemu. Jak zvolit správný typ pomůcky: Vložky pratelné - při malém, středním úniku mléka (do 15 ml). Vložky jednorázové - při větším úniku mléka (do 40 ml). Misky na sběr mléka - při velkém úniku mléka (nad 40 ml).

Výsledek:

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.