Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Maxdorf Angiologie 2012 - Miroslav Bulvas, Ľubomír Špak, Andrej Džup...

Učebnice/Odborná literatura

Maxdorf Angiologie 2012 - Miroslav Bulvas, Ľubomír Špak, Andrej Džup...

Hodnocení: 1x
  • 4

Články obsažené ve sborníku přinášejí informace z XVII. Česko-slovenského angiologického sympozia ve Valticích v červnu 2011, které bylo věnováno třem hlavním tématům – onemocnění karotických tepen, tromboflebitidám a cévní diagnostice. Články obsažené ve sborníku přinášejí informace z XVII. Česko-slovenského ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Maxdorf Angiologie 2012 - Miroslav Bulvas, Ľubomír Špak, Andrej Džup... koupíte i tady

Specifikace Maxdorf Angiologie 2012 - Miroslav Bulvas, Ľubomír Špak, Andrej Džup...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 175 Kč

Články obsažené ve sborníku přinášejí informace z XVII. Česko-slovenského angiologického sympozia ve Valticích v červnu 2011, které bylo věnováno třem hlavním tématům – onemocnění karotických tepen, t ... a dál?

Produkt Maxdorf Angiologie 2012 - Miroslav Bulvas, Ľubomír Špak, Andrej Džup...

Maxdorf Angiologie 2012 - Miroslav Bulvas, Ľubomír Špak, Andrej Džup... - parametry

Název produktu: Maxdorf Angiologie 2012 - Miroslav Bulvas, Ľubomír Špak, Andrej Džup...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 175 Kč
Maximální cena: 191 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Články obsažené ve sborníku přinášejí informace z XVII. Česko-slovenského angiologického sympozia ve Valticích v červnu 2011, které bylo věnováno třem hlavním tématům – onemocnění karotických tepen, tromboflebitidám a cévní diagnostice. Články obsažené ve sborníku přinášejí informace z XVII. Česko-slovenského angiologického sympozia ve Valticích v červnu 2011, které bylo věnováno třem hlavním tématům – onemocnění karotických tepen, tromboflebitidám a cévní diagnostice.  Články obsažené ve sborníku přinášejí informace z XVII. Česko-slovenského angiologického sympozia ve Valticích v červnu 2011, které bylo věnováno třem hlavním tématům – onemocnění karotických tepen, tromboflebitidám a cévní diagnostice. Články obsažené ve sborníku přinášejí informace ze sympozia ve Valticích v roce 2011. Angiologie je typickým oborem, který úzce spolupracuje s ostatními lékařskými odbornostmi, jako jsou např. kardiologie, revmatologie, neurologie, dermatologie, imunologie, diabetologie, cévní chirurgie, intervenční angiologie, intervenční radiologie, oftalmologie a další. Tato skutečnost vedla k tomu, že právě mezioborová témata byla vybrána jako jedno z hlavních zaměření zmíněného sympozia. Publikace: Angiologie 2012 - Miroslav Bulvas;Ľubomír Špak;Andrej Džupina;Karel Roztočil;Ewald Ambrózy;Jiří Matuška. Články obsažené ve sborníku přinášejí informace z XVII.

Česko-slovenského angiologického sympozia ve Valticích v červnu

2011, které bylo věnováno třem hlavním tématům – onemocnění

karotických tepen, tromboflebitidám a cévní diagnostice. Publikace: Angiologie 2012 - Miroslav Bulvas;Ľubomír Špak;Andrej Džupina;Karel Roztočil;Ewald Ambrózy;Jiří Matuška.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.