Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Max Hoffmeister: Záhady početí

Knihy

Max Hoffmeister: Záhady početí

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor, který vychází z duchovní vědy Rudolfa Steinera, vybral z množství jeho přednáškových cyklů pasáže pojednávající o tématech početí, přípravy inkarnace a spojování jednotlivých duchovních zárodků lidské bytosti, o nichž Rudolf Steiner neměl samostatný přednáškový kurz. Citáty z jeho přednášek, z nichž některé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Max Hoffmeister: Záhady početí koupíte i tady

Specifikace Max Hoffmeister: Záhady početí

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 224 Kč

Publikace: Záhady početí - Nadsmyslová příprava inkarnace - Max Hoffmeister. Publikace: Záhady početí - Nadsmyslová příprava inkarnace - Max Hoffmeister. ... a dál?

Produkt Max Hoffmeister: Záhady početí

Max Hoffmeister: Záhady početí - parametry

Název produktu: Max Hoffmeister: Záhady početí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 224 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor, který vychází z duchovní vědy Rudolfa Steinera, vybral z množství jeho přednáškových cyklů pasáže pojednávající o tématech početí, přípravy inkarnace a spojování jednotlivých duchovních zárodků lidské bytosti, o nichž Rudolf Steiner neměl samostatný přednáškový kurz. Citáty z jeho přednášek, z nichž některé jsou k dispozici jen v německém originále, dává do souvislosti s řešením současných sociologických problémů. Zamýšlí se nad tím, že rozhodnutí, zda zabránit početí nebo, není tzv. svobodným rozhodnutím matky (rodičů), ale také nad jeho souvislostí s působením karmy matky (rodičů), dítěte i lékaře. Autor vycházející z duchovní vědy Rudolfa Steinera vybral z množství jeho přednáškových cyklů následující pasáže: početí předembryonální vývoj a význam 17. dne příprava inkarnace a spojování jednotlivých duchovních zárodků lidské bytosti vztahy mezi otcovským a mateřským principem dědičnost z hlediska duchovní vědy znásobení bytostných článků Ježíše z Nazaretu organizace Já a tělo fantomu mužská a ženská inkarnace a mnoho dalších (nadsmyslová příprava inkarnace) Max Hoffmeister. V knize najdete mimo jiné: Cestu planetárními sférami, předembryonální vývoj a 17. den z duchovně vědeckého hlediska, biologické procesy početí, vztahy mezi jednotlivými bytostnými články a mezi otcovským a mateřským proncipem, dále vztahy mezi duchovním zárodkem a řadou předků, dědičnost z hlediska duchovní vědy, znásobení bytostných článků Ježíše z Nazaretu, mužskou a ženskou inkarnaci.... Záhady početí – Nadsmyslová příprava inkarnace - Max Hoffmeister. Záhady početí – Nadsmyslová příprava inkarnace - Max Hoffmeister od nakladatelství Fabula v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha,2010 Anotace:


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.