Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Maureen Jennings: Případy detektiva Murdocha 4 - Odvažte psy

Próza - beletrie

Maureen Jennings: Případy detektiva Murdocha 4 - Odvažte psy

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Případy detektiva Murdocha 4 - Odvažte psy - Maureen Jenningsová. Literární předloha známého televizního seriálu Případy detektiva Mudrocha pokračuje čtvrtým svazkem.Děj „nejtemnějšího a nejsložitějšího z případů detektiva Murdocha“, jak jej hodnotí literární kritici, se začíná odvíjet v srpnu roku 1895, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.64286
skladem

Jaké má kniha
Případy detektiva Murdo..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Maureen Jennings: Případy detektiva Murdocha 4 - Odvažte psy

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 149 Kč

Děj ,,nejtemnějšího a nejsložitějšího z případů detektiva Murdocha“ se začíná odvíjet v srpnu roku 1895, dvaadvacet let poté, co William Murdoch a jeho sestra utekli před svým krutým otcem, tyranem a alkoholikem. Oba sourozenci také viní svého otce z toho, že způsobil smrt jejich matky. Murdoch, nyní detektiv policejní stanice číslo 4 v Torontu, se znovu setkává se svým otcem, jenž je vězněn na oddělení pro ty, kdo čekají na vykonání trestu smrti. Harry Murdoch byl odsouzen za vraždu Johna Delaneyho, ke které se » ... a dál?

Produkt Maureen Jennings: Případy detektiva Murdocha 4 - Odvažte psy

Maureen Jennings: Případy detektiva Murdocha 4 - Odvažte psy - parametry

Název produktu: Maureen Jennings: Případy detektiva Murdocha 4 - Odvažte psy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Případy detektiva Murdocha 4 - Odvažte psy - Maureen Jenningsová. Literární předloha známého televizního seriálu Případy detektiva Mudrocha pokračuje čtvrtým svazkem.Děj „nejtemnějšího a nejsložitějšího z případů detektiva Murdocha“, jak jej hodnotí literární kritici, se začíná odvíjet v srpnu roku 1895, dvaadvacet let poté, co William Murdoch a jeho sestra utekli před krutým otcem, tyranem a alkoholikem. Oba sourozenci svého otce viní z toho, že způsobil smrt jejich matky. Murdoch, nyní již detektiv policejní stanice číslo 4 v Torontu, se znovu setkává s otcem, který je v té době vězněn na oddělení pro odsouzené k smrti.Harry Murdoch je zatčen za vraždu Johna Delaneyho, k níž se však nepřiznal, a stále trvá na tom, že byl falešně obviněn. V zoufalé snaze zachránit si život požádá syna, aby mu pomohl prokázat vlastní nevinu. Ačkoliv se s Delaneyem účastnil psích zápasů, není s to vysvětlit, proč ho našli vedle Delaneyho zkrvavené mrtvoly opilého a omámeného. Dokáže si vzpomenout jen na to, že v sázce na psí zápas prohrál s Delaneyem spoustu peněz.Mladý Murdoch se zmítá mezi stále živými vzpomínkami na hrůzu, kterou ho otec naplňoval v dětství, a mezi možností pomoci otci k útěku a zachránit ho tak před oprátkou. Potom se však dozví o dopisech, které možná skrývají pravdu o otcově minulosti a o okolnostech smrti Murdochovy matky. Komu a čemu má věřit? Je jen jediná cesta – zjistit, zda je jeho otec skutečně vrahem. A datum vykonání rozsudku se neúprosně blíží.Příběh nás zavádí do ulic i nejzapadlejších uliček viktoriánského Toronta na konci 19. století. Detektiv Murdoch se setkává s těmi nejposlednějšími z posledních, s duševně nemocnými, dostává se až na dno společnosti, tam, kde je týrání dětí, znásilňování a krutost k ženám i ke zvířatům něčím zcela běžným. Publikace: Případy detektiva Murdocha 4 - Odvažte psy - Maureen Jenningsová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.