Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Maturita 2015 z českého jazyka a literatury

Učebnice/Odborná literatura

Maturita 2015 z českého jazyka a literatury cena od 0 Kč

Maturita 2015 z českého jazyka a literatury

Hodnocení: 21x
 • 4.47619

Příručka je členěna na tyto části: 1. Didaktický test - uvádíme obecné informace o podobě a hodnocení testu, představujeme typy testových úloh, tipy a doporučení pro přípravu i ostrou práci s testem; - zařazujeme sérii testových úloh ke každé z deseti oblastí vymezených v Katalogu ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Maturita 2015 z českého jazyka a literatury - parametry

Název produktu: Maturita 2015 z českého jazyka a literatury
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4.48 bodů z 5
Počet hodnocení: 21 x
Hodnocení:
 • 4.47619
Podrobný popis:
 • Příručka je členěna na tyto části:

  1. Didaktický test - uvádíme obecné informace o podobě a hodnocení testu, představujeme typy testových úloh, tipy a doporučení pro přípravu i ostrou práci s testem; - zařazujeme sérii testových úloh ke každé z deseti oblastí vymezených v Katalogu požadavků s nápovědou pro ty, kteří úlohu nezvládnou napoprvé, ale současně se hned nechtějí dívat na výsledek do klíče; - vytváříme sadu cvičných didaktických testů, které odpovídají svou strukturou dosud zadaným ostrým testům, resp. ilustračnímu testu z listopadu 2014; u každé úlohy je jasně uvedeno, ke které oblasti z Katalogu požadavků patří a na které straně je možné najít k ní testové úlohy na procvičení – student tak snadno zjistí, která oblast mu dělá potíže a dostává možnost se vrátit k přípravným úlohám.

  2. Písemná práce - uvádíme obecné informace o podobě a hodnocení písemné práce, tipy a doporučení pro přípravu, výběr tématu i vlastní tvorbu textu; - představujeme šest často zadávaných slohových útvarů – u každého z nich najdete tabulku s typickými znaky, příklad zadání, vzorovou práci s komentáři a sadu kontrolních otázek, s jejichž pomocí se student může naučit posoudit, zda předložený text (u maturity pak jeho vlastní text) odpovídá požadavkům zadání; - připravujeme deset cvičných zadání písemné práce pro trénink studentů.

  3. Ústní zkouška - uvádíme obecné informace o podobě a hodnocení ústní zkoušky, tipy a doporučení pro přípravu, výběr četby i vlastní projev u zkoušky; - předkládáme návod na charakteristiku uměleckého textu ve formě přehledné tabulky; - přinášíme návod na charakteristiku neuměleckého textu ve formě přehledné tabulky; - zařazujeme tři modelové pracovní listy se vzorovou interpretací (M. Viewegh: Báječná léta pod psa, W. Shakespeare: Romeo a Julie, P. Bezruč: Slezské písně); - vkládáme pět cvičných pracovních listů pro trénink studentů (N. V. Gogol: Revizor, E. M. Remarque: Na západní frontě klid, O. Pavel: Smrt krásných srnců, K. Čapek: Bílá nemoc, A. S. Puškin: Evžen Oněgin); - ve výběru literárních děl vycházíme ze školních seznamů (zvolili jsme díla, která se opakují na většině seznamů) a zahrnujeme díla české i světové literatury různých literárních žánrů a období.

  4. Klíč - uvádíme řešení tréninkových testových úloh, cvičných testů, nápovědu k cvičným písemným pracím a stručné odpovědi na úlohy z cvičných pracovních listů.

  Publikace je vhodná pro:

 • studenty a učitele na všech typech středních škol pro práci ve výuce,
 • maturanty k přípravě na maturitní zkoušku,
 • uchazeče vysokých škol k přípravě na přijímací zkoušku.

  Titul je vytvořen v souladu s Katalogem požadavků zkoušek společné části maturitní zkoušky pro školní rok 2014/2015.

  Komplexní cílená příprava na maturitní zkoušku z českého jazyka a literatury, poskytující metodická doporučení ke všem třem jejím částem. Titul Maturita 2015 poskytuje základní informace, tipy a doporučení ke všem částem maturitní zkoušky z české

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.